Zonguldak, İzmir ve İstanbul İllerinde Üniversitelere 100 Sözleşmeli Personel Alınacak!

Güncellenme Tarihi: 8 Mayıs 2020 09:32

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörlükleri sözleşmeli personel alımı yapılacağını duyurdu. Yayımlanan ilanlara göre; 657 sayılı Kanunun 4/B maddesi uyarınca KPSS (B) gurubu puan sırası esas alınmak suretiyle 100 Sözleşmeli Personel alınacaktır.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi:

Hemşire, Eczacı, Fizyoterapist ve Sağlık Teknikeri kadrolarına toplam 17 Sözleşmeli Personel alınacak.

Başvurular 30 Nisan 2020 (mesai bitimi) tarihine kadar, İş Talep formu ve istenilen belgeler (ilanda belirtilmiştir) Üniversitenin Personel Daire Başkanlığının personelbasvuru@beun.edu.tr e-posta adresine “Alındı onaylı” olarak gönderilerek yapılacaktır.

İş Talep Formu Üniversitenin internet adresinden temin edilecek olup, isteklilerin e-posta göndermeden önce eksiksiz bir biçimde doldurması gerektiği belirtilmektedir.

İlan İçin TIKLAYINIZ.

İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa:

Hemşirelik Bölümü lisans mezunu olmak ve 2018 KPSS P3 puan türünden 60 ve üzeri puan
almış olmak koşuluyla 30 Hemşire,

Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümünden mezun olmak ve 2018 KPSS P3 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak koşuluyla 14 Hemşire alınacak.

Başvurular, 30 Nisan 2020 (mesai bitimi) tarihine kadar www.istanbulc.edu.tr ve https://personel.istanbulc.edu.tr/ adresindeki Başvuru Formu eksiksiz doldurularak ilanda belirtilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen olarak yapılacaktır.

İlan İçin TIKLAYINIZ.

Dokuz Eylül Üniversitesi:

Hemşire ve Sağlık Teknikeri kadrolarına toplam 39 Sözleşmeli Personel alınacak.

Başvurular, 7 Mayıs 2020 (mesai bitimi) tarihine kadar Üniversitenin web sayfasından “https://www.deu.edu.tr” online başvuru şeklinde yapılacaktır (detaylı bilgi için ilana bakınız). Şahsen veya posta yolu ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. 

İlan İçin TIKLAYINIZ.