Yozgat Bozok Üniversitesi 71 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alım İlanı! Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Güncellenme Tarihi: 6 Temmuz 2020 19:02

Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörlüğü, Üniversite Hastanesinde görevlendirilmek üzere “Sözleşmeli Personel” alımı gerçekleştirecek. KPSS puanı esas alınarak Hemşire, Ebe, Sağlık Teknikeri, Laborant, Eczacı, Biyolog, Diyetisyen, Fizyoterapist, Psikolog, Röntgen Teknisyeni ve Diğer Sağlık Personeli kadrolarına toplam 71 “Sözleşmeli Personel” alınacak. Aşağıda ilgili adaylar için genel şartlara, başvuru tarihine ve diğer detaylara yer verilmiştir. (Eczacı kadrosuna başvuracak adaylar da KPSS puan şartı aranmamaktadır.)

Adaylar İçin Genel Şartlar:

– 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,

– 2018 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak. (Lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93, Lisans mezunları için KPSSP3 puanı esas alınacaktır.)

– Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,

– Başvurulacak unvanın aranılan niteliklerini sağlamak,

– 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi gereğince “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.”

Başvuru Tarihi, Şekli ve Başvuru Adresi:

Başvuru niteliklerini taşıyan adaylar 22 Haziran – 6 Temmuz (17:00’a kadar) tarihleri arasında Yozgat Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na posta yoluyla veya şahsen olarak başvurularını yapabilirler. (Adres: Yozgat Bozok Üniversitesi Erdoğan Akdağ Kampüsü İdari Birimler Binası Personel Daire Başkanlığı Merkez/YOZGAT)

Diğer Detaylar İçin İlana BURADAN Ulaşabilirsiniz. 

Başvuru Formu İçin TIKLAYINIZ. 

Düzeltme İlanı İçin TIKLAYINIZ.