Üç Üniversiteye 221 Daimi Personel Alınacak! Nasıl Başvuru Yapılır?

Güncellenme Tarihi: 26 Ekim 2020 20:40

Selçuk Üniversitesi (Konya):

Ortaöğretim kurumlarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği dallarından birinden mezun olmak şartıyla 67 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alınacak.

Başvurular, 19 Ekim – 23 Ekim 2020 tarihleri arasında İŞKUR İl Müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden yapılacaktır. Belge teslim tarihi ve yeri www.selcuk.edu.tr adresinden adaylara duyurulacaktır.

Detaylar İçin İlanın Tam Metnine BURADAN Ulaşabilirsiniz. 

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi:

Lise ve dengi ilgili bölümlerden mezun olmak koşuluyla;

– 36 Hasta Bakımı ve Temizliği Hizmetleri (Hasta Bakımı Teknisyeni ) (Erkek),

– 30 Hasta Bakımı ve Temizliği Hizmetleri (Hasta Bakımı Teknisyeni ) (Kadın),

– 4 Hasta Bakımı ve Temizliği Hizmetleri (Hasta Bakımı Teknisyeni ) (Engelli),

– 15 Güvenlik Görevlisi (Erkek),

– 7 Güvenlik Görevlisi (Kadın) 

alımı yapılacaktır.

Başvurular 20 Ekim 2020 tarihine kadar İŞKUR İl Müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden yapılacaktır.

Detaylar İçin İlanın Tam Metnine BURADAN Ulaşabilirsiniz. 

Siirt Üniversitesi:

Siirt Üniversitesi Rektörlüğü 1 (bir) Elektrikçi (Genel), 1 (bir) Sıhhi Tesisatçı, 1 (bir) Sıvacı, 1 (bir) Soğutma-Isıtma Sistemleri Bakım ve Onarımcısı, 21 Güvenlik Görevlisi ve 37 Temizlik Görevlisi kadrolarına toplam 62 Sürekli İşçi alımı yapacaktır.

Başvurular, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) esube.iskur.gov.tr adresi üzerinden 20 Ekim 2020 tarihine kadar (saat 23:59’a kadar) elektronik olarak kullanıcı girişi yapılarak alınacaktır. Ayrıca Türkiye İş Kurumu müdürlüklerinden de yapılabilecektir. İlanla ilgili tüm ayrıntılara Üniversitenin web sitesi www.siirt.edu.tr adresinden duyurular kısmından ulaşılabilir.

Detaylar İçin İlanın Tam Metnine BURADAN Ulaşabilirsiniz.