Üç Üniversiteden Farklı Kadrolar İçin Sözleşmeli Personel Alımları! Hangi Kadrolara Kaç Personel Alınacak? Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Güncellenme Tarihi: 10 Eylül 2020 18:10

İstanbul Üniversitesi, Marmara Üniversitesi ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi sözleşmeli personel alımları yapacak. Hangi pozisyonlara kaç alım gerçekleştirilecek? Başvurular ne zaman ve nasıl yapılacak? Detaylar, haberin devamında…

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi:

– Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden mezun olmak, 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavında (KPSS P93) 60 ve üzeri puan almış olmak ve başvuru bitim tarihi itibariyle 30 (otuz) yaşından gün almamış olmak koşuluyla 2 Büro Personeli, 

– Herhangi bir ortaöğretim kurumundan mezun olmak, E sınıfı ehliyete sahip olmak, en az 3 yıl (E sınıfı ehliyet kapsamında) şoförlük konusunda iş tecrübesi olmak ve bunu belgelendirmek, 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavında (KPSS P94) 50 ve üzeri puan almış olmak ve başvuru bitim tarihi itibariyle 40 (kırk) yaşından gün almamış olmak koşuluyla 1 Destek Personeli (Şoför),

– Ortaöğretim Kurumlarının Ahşap Teknolojisi Alanı ve Dalları veya Mobilya ve İç Mekan Tasarımı Alanı ve Dallarından mezun olmak, 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olmak ve başvuru bitim tarihi itibariyle 40 (kırk) yaşından gün almamış olmak koşuluyla 1 Teknisyen alınacak.

Sözleşme yapmaya hak kazanan adaylar sözleşmede belirtilen görev yerinde ikamet etmek zorundadır.

Başvuru yapacak adayların, 24 Ağustos 2020 – 07 Eylül 2020 (mesai bitimi) tarihleri arasında www.bilecik.edu.tr den ilan tarihi itibariyle temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte Personel Dairesi Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.

Marmara Üniversitesi:

Marmara Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı’nda tam zamanlı olarak istihdam edilmek üzere yazılı ve sözlü sınavla 5 (beş) Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır. 

Yazılım Proje Yöneticisi (1 kişi), Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı (1 kişi), Yazılım Geliştirme Uzmanı (2 kişi) ve Sistem ve Ağ Uzmanı (1 kişi) kadrolarına başvuracak adayların 2018 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavında (KPSS) KPSSP3 puanı ile son beş yıl içinde yapılan İngilizce dilinde Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) veya bu dilde yapılan diğer yabancı dil sınavına (sınavlarına) girmiş olmaları gerekmektedir.

Başvurular, 04 Eylül 2020 tarihine kadar ilanda belirtilen belgelerle ile birlikte; “T.C. Marmara Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı” na şahsen veya en geç son başvuru tarihinde ulaşacak şekilde posta yoluyla yapılacaktır.

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.

İstanbul Üniversitesi:

İstanbul Üniversitesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığında istihdam edilmek üzere; çevrimiçi denetimli yazılı sınav ve sözlü sınavla 8 (sekiz) Sözleşmeli Bilişim Personeli (Yazılım Geliştirme Uzmanı (.NET)) alınacaktır. 2018 KPSS B Grubu P3 puan türündeki puanının yüzde yetmişi ile yabancı dil puanının (YDS) yüzde otuzunun toplamı esas alınarak yapılacak sıralamaya göre en yüksek puanlıdan başlanarak alınacak personel sayısının on (10) katı aday arasından seçilecektir. 

Başvurular 24 Ağustos 2020 – 07 Eylül 2020 tarihleri arasında https://pbys.istanbul.edu.tr/basvuru internet adresi üzerinden online olarak yapılacaktır.

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.