Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Personel Alım İlanı Yayımladı! Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu 1500 Personel Alınacak!

Güncellenme Tarihi: 7 Ocak 2020 17:15

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla personel alım ilanı yayımladı. Yayımlanan üç farklı ilana göre lise, önlisans ve lisans mezunu 1500 Personel alımı gerçekleştirilecek. Başvuru şartları nelerdir? Başvurular ne zaman ve nasıl yapılacak? Detaylar haberin devamında…

Türkiye Şeker Fabrikalarına belirsiz süreli çalıştırılmak üzere “Meslek Lisesi, Lise ve Dengi Okul Mezunu” toplam 1090 Personel alınacak. Başvurular Türkiye İş Kurumunun İl/Şube Müdürlüklerine ve Türkiye İş Kurumu web sitesi üzerinden yapılacak olup başvuru şartları, başvuru tarihleri ve diğer detayların yer aldığı ilan 31 Aralık 2019 tarihinde İŞKUR’un internet adresinde yayımlanacaktır.

İlanın Tam Metni İçin Tıklayınız.

Türkiye Şeker Fabrikaları, Ankara ve Eskişehir Makine Fabrikaları ile Elektromekanik
Aygıtlar Fabrikasına belirsiz süreli çalıştırılmak üzere “MYO/Ön Lisans Mezunu” toplam 260 Personel alınacak. Başvurular Türkiye İş Kurumunun İl/Şube Müdürlüklerine ve Türkiye İş Kurumu web sitesi üzerinden yapılacak olup başvuru şartları, başvuru tarihleri ve diğer detayların yer aldığı ilan 31 Aralık 2019 tarihinde İŞKUR’un internet adresinde yayımlanacaktır.

İlanın Tam Metnine Buradan Ulaşabilirsiniz.

Türkiye Şeker Fabrikalarına belirsiz süreli çalıştırılmak üzere Mühendislik Fakültesi ve Lisans Mezunu (İşletme, İktisat, Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi, Maliye, Yönetim Bilişim Sistemleri) toplam 150 Personel alınacak. Başvurular Türkiye İş Kurumunun İl/Şube Müdürlüklerine ve Türkiye İş Kurumu web sitesi üzerinden yapılacak olup başvuru şartları, başvuru tarihleri ve diğer detayların yer aldığı ilan 31 Aralık 2019 tarihinde İŞKUR’un internet adresinde yayımlanacaktır.

İlan İçin Tıklayınız.

İŞKUR’ a iş başvurusu yapmak ve İŞKUR’ un sunduğu hizmetlerden yararlanabilmeniz için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir.

İŞKUR’ a kayıt olmak ve “iş başvurusu yapma” hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İŞKUR’a İnternet Üzerinden Nasıl Üye Olunur ve Nasıl İş Başvurusu Yapılır? RESİMLİ ANLATIM için tıklayınız.