TÜBİTAK’tan KPSS’siz 11 Memur ve Teknisyen Alımı! Başvurular 14 Şubat 2020’de Sona Erecek!

Güncellenme Tarihi: 15 Şubat 2020 12:48

TÜBİTAK Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığının Resmi Gazete üzerinden yayımladığı ilana göre; TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (SAGE) bünyesinde görev yapmak üzere 5 Memur (Koruma) ile TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine (BİLGEM) Teknoloji Transferi ve Sanayileştirme Başkan Yardımcılığı (TTSBY) bünyesinde görev yapmak üzere 6 Teknisyen alımı yapacak.

Memur (Koruma) ilanına başvuru yapacak adayların Yükseköğretim Kurumlarının iki yıllık ön lisans eğitimi veren bölümlerinden birinden mezun olması gerekmektedir. Alınacak personel Ankara ilinde istihdam edilecektir.

Memur (Koruma) ilanına başvurular, 14 Şubat 2020 tarihine kadar İŞKUR’un web sayfası (https://esube.iskur.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilecektir.

Teknisyen ilanına başvuru yapacak adayların; Teknik Eğitim Fakültelerinin Elektronik ve Bilgisayar Eğitimi, Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği veya Elektronik ve Haberleşme Öğretmenliği bölümlerinden birinden mezun olması gerekmektedir. Alınacak personel Ankara ve Kocaeli illerinde istihdam edilecektir.

Teknisyen ilanına başvurular, 14 Şubat 2020 tarihine kadar TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi üzerinden gerçekleştirilecektir.

İlanın Tam Metni İçin TIKLAYINIZ.