TÜBİTAK Ön Lisans ve Lisans Mezunu 36 Personel Alımı Yapıyor! KPSS Şartı Yok!

Güncellenme Tarihi:

TÜBİTAK Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanlara göre; TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (SAGE) bünyesinde görev yapmak üzere Proje Personeli ve Uzman Yardımcısı/Uzman kardolarına 27 Personel ile TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine (BİLGEM) bağlı Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü (UEKAE) bünyesinde görev yapmak üzere 9 Teknisyen (Geçici) alınacaktır.

TÜBİTAK BİLGEM UEKAE 9 Teknisyen alım ilanı için başvurular, 27 Mayıs 2020 tarihine kadar TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden yapılacaktır. Alınacak personel Kocaeli ilinde istihdam edilecektir. İlanın tam metnine buradan ulaşabilirsiniz.

TÜBİTAK SAGE 27 Proje Personeli ve Uzman Yardımcısı/Uzman alım ilanı için başvurular, 1 Haziran 2020 tarihine kadar TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden yapılacaktır. Alınacak personel Ankara ilinde istihdam edilecektir. İlanın tam metnine buradan ulaşabilirsiniz.