TÜBİTAK Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu 71 Personel Alacak! Teknisyen, Usta, Şoför, Memur, Aday Araştırmacı, Uzman/Uzman Yardımcısı…

Güncellenme Tarihi: 3 Ocak 2020 16:18

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanlığı Resmî Gazete aracılığıyla personel alım ilanı yayımladı. Farklı pozisyonlar için toplam 71 Personel alımı gerçekleştirilecek. İstihdam edilecek yer ve pozisyonlara ait bilgiler ve son başvuru tarihleri haberin devamında yer almaktadır.

Tübitak Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi (BİLGEM) bünyesinde görev yapmak üzere önlisans mezunu 4 Teknisyen alımı yapılacaktır. İlana başvurular İŞKUR’un web sayfası üzerinden gerçekleştirilmektedir. 

Son Başvuru Tarihi: 13 Aralık 2019

Tübitak Ulusal Metroloji Enstitüsü (UME) bünyesinde görev yapmak üzere 12 Personel (Uzman Yardımcısı/Uzman, Araştırmacı/Uzman Araştırmacı) alımı yapılacaktır. Başvurular TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 30 Aralık 2019 

Tübitak Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (SAGE) bünyesinde görev yapmak üzere kısmi süreli 44 Proje Personeli (Aday Araştırmacı) alımı yapılacaktır. Başvurular TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

*** Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığından:
İPTAL İLANI 
09 Aralık 2019 tarihli ve 30973 sayılı Resmî Gazete’nin 62-63-64. sayfalarında yayımlanan TBTK.SAGE.KS.2019-1 numaralı Kısmi Süreli Proje
Personeli (Aday Araştırmacı) ilanı iptal edilmiştir.

Yine Tübitak Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (SAGE) bünyesinde görev yapmak üzere; mesleki ve teknik lise mezunu 9 Usta (TMY) ve Şoför (TMY) ile önlisans mezunu 2 Memur (TMY) alımı yapılacaktır. İlana başvurular İŞKUR’un web sayfası üzerinden gerçekleştirilmektedir. 

Son Başvuru Tarihi: 13 Aralık 2019 

Detaylı Bilgi İçin İlanlara Buradan Ulaşabilirsiniz.

İlanlar için aranan genel ve özel şartlar için daha detaylı bilgi www.tubitak.gov.tr internet adresinde, Devlet Personel Başkanlığı’nın ve İŞKUR’un internet sitelerinde de yer almaktadır. 

Bazı ilanlar için iş başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi olan https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr üzerinden bazı ilanlar için başvurular ise İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecektir.