TÜBİTAK Lise, Ön Lisans ve Lisans Mezunu 55 Personel İstihdam Edecek! Nasıl Başvuru Yapılır?

Güncellenme Tarihi: 26 Ekim 2020 22:04

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı (TÜBİTAK) bünyesinde görevlendirilmek üzere; Araştırmacı, Teknik ve Destek Personeli, Teknisyen, Memur (Koruma), Şoför ve Dağıtıcı kadrolarına toplam 55 Personel alınacak. Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre; TÜBİTAK Raylı Ulaşım Teknolojileri Enstitüsü (RUTE), TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi (MAM) ile TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine (BİLGEM) personel alımları gerçekleştirilecek. Başvurular ne zaman ve nasıl yapılacak? Başvuru şartları nelerdir? İşte, detaylar…

TÜBİTAK lise, ön lisans ve lisans mezunu 55 personel istihdam edecek. 

– TÜBİTAK Raylı Ulaşım Teknolojileri Enstitüsüne farklı lisans bölümlerinden 30 Araştırmacı ile 3 Teknik ve Destek Personeli, farklı ön lisans bölümlerinden 2 Teknisyen,

– TÜBİTAK MAM bünyesinde çalıştırılmak üzere ön lisans mezunu 3 Memur (Koruma),

– TÜBİTAK BİLGEM bünyesinde çalıştırılmak üzere; teknik lise/meslek lisesi mezunu 9 Teknisyen (TMY/Terörle Mücadelede Yaralanan) ve lise mezunu 5 Şoför (TMY) ile 3 Dağıtıcı (TMY) alınacak.

Alınacak personel Kocaeli ve Ankara illerinde istihdam edilecek.

TÜBİTAK RUTE personel ilanı için başvurular 26 Ekim 2020 tarihine kadar İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden yapılacak.

TÜBİTAK BİLGEM personel ilanı için başvurular 09 Ekim 2020 tarihine kadar İŞKUR’un web sayfası (https://esube.iskur.gov.tr) üzerinden yapılacaktır.

TÜBİTAK MAM personel ilanı için başvurular 09 Ekim 2020 tarihine kadar İŞKUR’un web sayfası (https://esube.iskur.gov.tr) üzerinden yapılacaktır.

Başvuru Şartları ve Diğer Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.