TÜBİTAK BİLGEM ve ARDEP Çok Sayıda Farklı Lisans Bölümlerinden 36 Personel Alımı Yapıyor!

Güncellenme Tarihi: 23 Nisan 2020 11:01

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanlığının yayımladığı ilana göre; TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine (BİLGEM) bağlı Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yardımcılığı bünyesinde görev yapmak üzere 4 Personel ile TÜBİTAK Araştırma Destek Programları (ARDEP) Başkanlığı bünyesinde görev yapmak üzere 32 Personel alımı yapılacak.

TÜBİTAK ARDEP 32 Personel Alımı:

“Bilimsel Programlar Uzman Yardımcısı / Bilimsel Programlar Uzmanı” ile “Uzman Yardımcısı / Uzman” kadrosuna 32 Personel alınacak. Çok sayıda farklı lisans bölümlerinden alımlar yapılacak olup alınacak personel Ankara ilinde istihdam edilecek.

Başvurular, 22 Nisan 2020 tarihine kadar TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi üzerinden yapılacak.

Başvuru Şartları ve Diğer Detaylar İçin İlanın Tam Metnine Buradan Ulaşabilirsiniz.

TÜBİTAK BİLGEM 4 Personel Alımı:

“Uzman Yardımcısı/Uzman” kadrosuna 4 personel alınacak. Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, İnsan Kaynakları Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Çalışmaları, Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler, Küresel ve Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Siyasal Bilimler ve Uluslararası İlişkiler, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi veya Sosyal ve Siyasal Bilimler, Matematik, Ekonometri, Finansal Ekonometri, İktisat, Ekonomi, Ekonomi ve Finans, İşletme, İşletme Enformatiği ve Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümlerinden birinden mezun olunması gerekmektedir. 

Alınacak personel Kocaeli ilinde istihdam edilecek.

Başvurular, 22 Nisan 2020 tarihine kadar TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi üzerinden yapılacak.

Başvuru Şartları ve Diğer Detaylar İçin İlanın Tam Metnine Buradan Ulaşabilirsiniz.