Trakya Üniversitesi 174 Sürekli İşçi Alımı Yapıyor! Son Başvuru Tarihi 30 Haziran 2020!

Güncellenme Tarihi: 1 Temmuz 2020 00:59

Trakya Üniversitesi 172 Sürekli İşçi alacağını duyurdu. Üniversite de görev yapmak üzere; Temizlik Hizmetleri, Koruma ve Güvenlik Hizmetleri ile Hasta Bakım ve Temizliği Hizmetleri kadrolarına Türkiye İş Kurumu (İş-Kur) aracılığıyla 174 ‘‘Sürekli İşçi” alınacak.

En az ilköğretim mezunu olmak ve 18 yaşını tamamlamış, 35 yaşını doldurmamış olmak koşuluyla 71 Temizlik Görevlisi,

Lise ve dengi (ortaöğretim) okullarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakım, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği dallarının birinden mezun olmak koşuluyla 73 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı,

Herhangi bir önlisans veya lisans programlarından mezun olmak, kadın adaylar için en az 1.65 erkek adaylar için en az 1.70 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmamak, 18 yaşını tamamlamış, 35 yaşını doldurmamış olmak ve 5188 Sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini (Silahlı/Silahsız) başarı ile tamamlamış olmak ve geçerli bir Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahip olmak koşuluyla 30 Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak. 

Tüm adaylar için;

İşin niteliği ve çalışma ortamı dikkate alınarak asgari sağlık koşullarını taşıyıp taşımadığına
ilişkin Sağlık Kurulu Raporları istenecektir. Şartları taşımayanların tespiti halinde göreve
başlama işlemleri yapılmayacaktır.

Adayların 24 saat vardiyalı ve nöbet usulü çalışmaya müsait ve görevi yapmaya engel olacak herhangi bir sağlık sorunu bulunmamalıdır.

Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak).

Kamu kurum ve kuruluşları kendi disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemiş olmak.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaması gerekmektedir.

Başvurular, 30 Haziran 2020 tarihine kadar İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yapılarak gerçekleştirilecektir.

Diğer Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.