Trakya, Harran ve Gaziantep Üniversitesi 207 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor!

Güncellenme Tarihi: 21 Nisan 2020 06:02

Resmi Gazete aracılığıyla yayımlanan ilanlara göre; Trakya Üniversitesi, Harran Üniversitesi ve Gaziantep Üniversitesi 2018 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle toplam 207 Sözleşmeli Personel alımı yapacak. 

Trakya Üniversitesi:

Hemşire, Diyetisyen, Eczacı ve Sağlık Teknikeri pozisyonlarına toplam 64 Sözleşmeli Personel alınacak. 

Başvurular, 20 Nisan 2020 tarihine kadar https://pdb.trakya.edu.tr/forms/basvuru-formu
adresinde yer alan Başvuru Formu eksiksiz doldurularak yapılacaktır. Başvurulan unvan için istenmiş ise sertifika, çalışma veya tecrübeye ilişkin belgelerin sozlesmeli@trakya.edu.tr elektronik posta adresine gönderilmesi zorunludur. Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Diğer Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.

Harran Üniversitesi:

Hemşire, Röntgen Teknisyeni, Sağlık Teknikeri ve Diğer Sağlık Personeli pozisyonlarına toplam 58 Sözleşmeli Personel alınacak. 

Başvuru yapacak adaylar, 20 Nisan 2020 (mesai bitimi) tarihine kadar istenilen belgeleri öncelikle www.harran.edu.tr adresinde yer alan online başvuru bilgilerini doldurduktan sonra, ilgili sayfadan ulaşılabilecek İş Talep Başvuru Formu ve dilekçeyi bilgisayar ortamında doldurarak ilgili alana yükleyecektir. Daha sonra ise, istenen diğer belgeleri (öğrenim belgesi, KPSS sonuç belgesi ve istenen unvanlar için çalışma belgesi, askerlik belgesi vb.) ilgili alanlara yükleyip en altta yer alan “Başvuru Yap” düğmesine basarak online başvurularını tamamlamış olacaklardır. Şahsen veya posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Diğer Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.

Gaziantep Üniversitesi:

Hemşire, Laborant, Röntgen Teknisyeni, Sağlık Teknikeri ve Diğer Sağlık Personeli pozisyonlarına toplam 85 Sözleşmeli Personel alınacak. 

Başvuru yapacak adaylar, 20 Nisan 2020 (mesai bitimi) tarihine kadar “basvuru.gantep.edu.tr” adresinde yer alan online başvuru bilgilerini doldurduktan sonra, ilgili sayfadan ulaşılabilecek İş Talep Başvuru Formunu bilgisayar ortamında doldurarak ilgili alana yükleyecektir. Daha sonra ise, istenen diğer belgeleri (öğrenim belgesi, KPSS sonuç belgesi ve istenen unvanlar için deneyim belgesi, sertifika, kullanım belgesi vb.) ilgili alanlara yükleyip “Kaydet” düğmesine basarak online başvurularını tamamlamış olacaklardır.

Diğer Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.