TEİAŞ Farklı Şehirlerde En Az Lise Mezunu 150 Personel Alacak! Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Güncellenme Tarihi: 29 Ağustos 2020 04:40

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğünce (TEİAŞ) yayımlanan personel alım ilanına göre; en az lise mezunu olmak koşuluyla Türkiye genelinde personel alımları gerçekleştirilecek. Peki, TEİAŞ personel ilanına başvurular ne zaman ve nasıl yapılacak? Başvuru şartları nelerdir? Hangi illere ve hangi kadrolara personel alınacak? 

TEİAŞ Genel Müdürlüğü, taşra teşkilatında sürekli işçi kadrolarında çalıştırılmak üzere 150 Personel alacak. Lise ve dengi okulların Elektronik, Haberleşme Sistemleri, Otomasyon Sistemleri bölümü mezunu olmak şartıyla 19 Elektronik Teknisyeni ile lise ve dengi okulların Elektrik, Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü, Yüksek Gerilim Sistemleri, Endüstriyel Bakım Onarım bölümü mezunu olmak şartıyla 131 Elektrik Teknisyeni alınacaktır. İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa başta olmak üzere toplam 42 şehirde bu alımlar gerçekleştirilecek. (Diğer iller için ilanın tam metnine bakınız, ilanın linki haberin sonunda verilmiştir.)

Başvuru yapacak adaylar, 24 Ağustos – 28 Ağustos 2020 tarihleri arasında İŞKUR il  müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden “İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvurularını yapabileceklerdir.

Başvuru şartları ilanın yayımlandığı tarihlerde (24 – 28 Ağustos 2020) Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ilanlarında ve Şirketin internet sitesi üzerinden duyurulacak. Yine işçi alım süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler Şirketin internet sitesinin “duyurular” kısmından ilan edilecektir. 

İşe Alınacak Personelin Çalıştırılacağı İller, Alınacak Personel Sayıları ve Diğer Detaylar İçin İlanın Tam Metnine BURADAN Ulaşabilirsiniz.