Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü 15 Şehirde 596 Sürekli ve Geçici İşçi Alımı Yapacak!

Güncellenme Tarihi: 24 Ekim 2020 12:05

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü 596 Sürekli ve Geçici İşçi alacak. En az ortaöğretim mezunu olmak koşuluyla (Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Lise ve Dengi Okul Mezunu) 100 Daimi İşçi ve 496 Geçici Mevsimlik İşçi alımı yapılacak. Kura ve uygulamalı sözlü sınavla bu alımlar gerçekleştirilecek. 

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü 15 farklı şehirde 596 sürekli ve geçici işçi alımları yapacak. Başvurular 19 Ekim – 23 Ekim 2020 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla alınacak. İŞKUR’un internet adresinden, İŞKUR hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden başvurular yapılabilmektedir. (İnternet üzerinden nasıl başvuru yapıldığı ile ilgili detaylı bilgi haberin sonunda verilmiştir.)

Hangi şehirlere ve hangi kadrolara alım yapılacağı, başvuru özel şartları ile diğer detayların yer aldığı tablolara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Daimi İşçi İlanı İçin TIKLAYINIZ.

Geçici İşçi İlanı İçin TIKLAYINIZ.

İlanlara başvuru yapabilmek için İŞKUR’ a kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. İŞKUR’ a kayıt olmak için https://esube.iskur.gov.tr/Default.aspx adresinden “üye ol” butonunu tıklayıp, önünüze gelen sözleşme metnini onayladıktan sonra gerekli alanları doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak üye olabilirsiniz.

Üye olduktan sonra “İş İlanları” menüsünü tıklayarak açılan ekrandan “İlan No” kısmına çalışmak istediğiniz şirketin ilan numarasını yazıp “Ara” butonuna tıklayarak iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

İŞKUR’ a kayıt olmak ve iş başvurusu yapmak hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İŞKUR’a İnternet Üzerinden Nasıl Üye Olunur ve Nasıl İş Başvurusu Yapılır? RESİMLİ ANLATIM İçin Tıklayınız.