Süleyman Demirel Üniversitesi Lise, Ön Lisans ve Lisans Mezunu 68 Sözleşmeli Personel İlanına Başvurular Devam Ediyor! Nasıl Başvuru Yapılır?

Güncellenme Tarihi: 1 Ekim 2020 14:06

Süleyman Demirel Üniversitesinin sözleşmeli personel kadrolarına 68 personel alımı gerçekleştirilecek. Resmi Gazete’de yer alan ilana göre; Diş Hekimliği Fakültesi ve Üniversite Hastanesi Başmüdürlüğünde istihdam edilmek, giderleri Özel Bütçeden karşılanmak üzere, 2018 yılı KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle toplam 68 adet “Sözleşmeli Personel” alınacaktır.

Hemşire (21 kişi – Lisans), Hemşire (26 kişi – Ortaöğretim), Sağlık Teknikeri (1 kişi – Anestezi veya Anestezi Teknikerliği), Sağlık Teknikeri (3 kişi – Acil Yardım Teknikerliği veya İlk ve Acil Yardım), Sağlık Teknikeri (1 kişi – Eczane Teknikerliği veya Eczane Hizmetleri), Sağlık Teknikeri (1 kişi – Radyoterapi), Laborant (4 kişi), Röntgen Teknisyeni (2 kişi), Diğer Saplık Personeli (3 kişi – Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik), Diğer Sağlık Personeli (2 kişi – Anestezi veya Anestezi Teknikerliği), Biyolog (1 kişi), Psikolog (1 kişi) ve Eczacı (2 kişi) kadrolarına 68 Sözleşmeli Personel alınacak.

Başvurular, 30 Eylül 2020 tarihi saat 23:59’a kadar Üniversitenin https://ikbasvuru.sdu.edu.tr internet sayfasından online başvuru şeklinde yapılacaktır. Şahsen veya posta ile yapılan müracaatlar/başvurular kabul edilmeyecektir. Adaylar öncelikle https://ikbasvuru.sdu.edu.tr adresinde yer alan çevrimiçi (online) başvuru sistemine kayıt olduktan sonra Sözleşmeli Personel Alımı İlanı için başvuru işlemlerini başlatacaktır. Müracaat eden adaylar başvurmak istediği ilan numarasını seçip ve istenen belgeleri (öğrenim belgesi, transkript ve istenen unvanlar için deneyim belgesi, sertifika, kullanım belgesi vb.) ilgili alanlara yükleyip “Başvuru Yap” butonuna tıkladığında çevrimiçi (online) başvurularını tamamlamış olacaklardır. Adaylar sadece bir ilan numarası ile başvuru yapabilecektir.

Sözleşmeli Personel İlanının Diğer Detayları İçin TIKLAYINIZ.