Şişli Belediyesi Farklı Lisans Bölümlerinden KPSS 65 Puan Şartıyla 25 Kadın/Erkek Zabıta Memuru Alınacak!

Güncellenme Tarihi: 2 Ekim 2020 23:00

İstanbul Şişli Belediye Başkanlığı Zabıta Memuru alımı yapacak. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca yayımlanan ilana göre; Şişli Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS 65 puan şartı, yazılı ve uygulamalı sınav ile toplam 25 Zabıta Memuru alınacak. Aşağıda hangi branşlardan alım yapılacağı, kadro dağılımları, başvuru adresine ve diğer detaylara yer verilmiştir.

– Yükseköğretim kurumlarının Mühendislik ve Mimarlık Fakültelerinin İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık lisans Bölümlerinin birinden mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSS P3 puan türünden en az 65 almış olmak koşuluyla 3 Zabıta Memuru (Kadın/Erkek) alımı yapılacak.

– Yükseköğretim kurumlarının Mühendislik Fakültelerinin Gıda Mühendisliği lisans Bölümlerinden mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSS P3 puan türünden en az 65 almış olmak koşuluyla 3 Zabıta Memuru (Kadın/Erkek) alımı yapılacak.

– Yükseköğretim kurumlarının herhangi bir lisans bölümü mezunu olmak, A2 sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSS P3 puan türünden en az 65 almış olmak koşuluyla 4 Zabıta Memuru (Kadın/Erkek) alımı yapılacak.

– Yükseköğretim kurumlarının herhangi bir lisans bölümü mezunu olmak, İngilizce YDS’de en az C seviyesinde puan almış olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSS P3 puan türünden en az 65 almış olmak koşuluyla 5 Zabıta Memuru (Kadın/Erkek) alımı yapılacak.

– Yükseköğretim kurumlarının herhangi bir lisans bölümü mezunu olmak, Arapça YDS’de en az C seviyesinde puan almış olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSS P3 puan türünden en az 65 almış olmak koşuluyla 2 Zabıta Memuru (Kadın/Erkek) alımı yapılacak.

– Yükseköğretim kurumlarının Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği, Antrenörlük Eğitimi, Spor Yöneticiliği veya Rekreasyon lisans bölümlerinin birinden mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSS P3 puan türünden en az 65 almış olmak koşuluyla 5 Zabıta Memuru (Kadın/Erkek) alımı yapılacak.

– Yükseköğretim kurumlarının Ziraat mühendisi lisans bölümü mezunu olmak ve en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSS P3 puan türünden en az 65 almış olmak koşuluyla 3 Zabıta Memuru (Kadın/Erkek) alımı yapılacak.

Başvuru Tarihleri: 17 Ağustos – 01 Ekim 2020 (17:30’a kadar)

Adaylar, sözlü ve uygulamalı sınava katılabilmek için;

Merkez Mahallesi Darülaceze Caddesi No. 8- 34381 Şişli/İstanbul adresinde bulunan Şişli Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne başvuru belgelerini şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Diğer Detaylar İçin İlana TIKLAYINIZ.