Serhat Kalkınma Ajansı ve Ahiler Kalkınma Ajansı Sözleşmeli Personel Alımları Yapacak! Nasıl Başvuru Yapılır?

Güncellenme Tarihi: 14 Kasım 2020 23:29

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına bağlı Ahiler Kalkınma Ajansı ve Serhat Kalkınma Ajansı personel alım ilanı yayımladı. Resmi Gazetenin yeni sayısında yer alan ilanlara göre sözleşmeli kadrolarına farklı pozisyonlar için personel alımları yapılacak. İlanlara başvurular 2 Kasım – 13 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olup diğer detaylara haberimizde yer verilmiştir.

Ahiler Kalkınma Ajansı:

T.C. Ahiler Kalkınma Ajansı, 4 no’lu Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kalkınma
Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde;

– 2 (İki) Uzman Personel,

– 1 (Bir) Destek Personeli,

– 1 (Bir) Hukuk Müşaviri alımı yapacaktır.

T.C. Ahiler Kalkınma Ajansının faaliyet alanına Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir ve Niğde illeri girmekte olup merkezi Nevşehir ilinde bulunmaktadır. Bu nedenle, sınavda başarılı olanlar,
bu illerden Ajansın uygun göreceği herhangi birinde çalışacaktır. (Hukuk Müşaviri Ajansın
merkez hizmet binasının bulunduğu Nevşehir ilinde görevlendirilecektir.)

Başvuru Tarihleri: 2 Kasım – 13 Kasım 2020 (Saat 23:59’a kadar)

Başvuru Şekli: Başvurular sinavbasvuru.sanayi.gov.tr internet adresinde bulunan Ahiler Kalkınma Ajansı Sınav Başvuru bağlantısından yapılacaktır.

Diğer Detaylar İçin Tıklayınız.

Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA):

Serhat Kalkınma Ajansı tarafından yayımlanan ilana göre; TRA2 Bölgesinin (Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars illeri) kalkınmasına ve gelişmesine hizmet etmek ve katkıda bulunmak isteyen, yeniliğe ve gelişime açık, analitik düşünebilen, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, hizmet ve kalkınma bilinciyle ve sorumluluğuyla hareket eden, seyahat engeli olmayan 3 Uzman, 1 Hukuk İşlerinden Sorumlu Uzman ve 1 İç Denetçi alımı gerçekleştirecektir. Serhat Kalkınma Ajansı’nın merkezi Kars ili olup, Ajansın faaliyet alanlarını Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars İlleri
oluşturmaktadır. Sınavda başarılı olanlar, Ajans Genel Sekreterliği’nin uygun göreceği bu illerin birinde çalışmayı kabul edeceklerdir. (Hukuk İşlerinden Sorumlu Uzman ve İç Denetçi Ajansın merkez ofisinin bulunduğu Kars ilinde görevlendirilecektir.

Başvuru Tarihleri: 2 Kasım – 13 Kasım 2020 (Saat 23:59’a kadar)

Başvuru Şekli: Başvurular sinavbasvuru.sanayi.gov.tr internet adresinde bulunan Serhat Kalkınma Ajansı Sınav Başvuru bağlantısından yapılacaktır.

Diğer Detaylar İçin Tıklayınız.