Sahil Güvenlik Komutanlığı İki Şehirde 24 Sürekli İşçi Alımı Yapacak! Nasıl Başvuru Yapılır?

Güncellenme Tarihi: 3 Ocak 2020 16:18

Sahil Güvenlik Komutanlığı 24 Sürekli İşçi alımı gerçekleştirecek. T.C. Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yapılan duyuruya göre; 23 Aralık – 27 Aralık 2019 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet adresi üzerinden gerçekleştirilecek personel alımı için adayların Meslek Lisesi ve dengi okul mezunu olması veya İlkokul, Ortaokul, Lise ve dengi okul mezunu adayların 3308 sayılı kanun gereği Ustalık Belgesine sahip olması şartı aranmaktadır.

Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı (İzmir) ve Sahil Güvenlik Mersin Onarım Destek Komutanlığı sürekli işçi alım ilanı yayımladı. Armador, Kaynakçı (Oksijen ve Elektrik), Elektrik (Genel), Elektrikçi (Gemi), Elektronikçi (Elektronik Teknisyeni), Soğutma ve İklimlendirme Teknisyeni, Tesviyeci, Planlayıcı (Vargel), Raspacı (Gemi), Tornacı (Torna Tezgahı İşçisi), Mekaniker-Deniz Motorları, Kızakçı ve Boru Tesisatçısı (Gemi) kadrolarına toplam 24 Sürekli İşçi alınacak.

Başvuru için genel ve özel şartlar aşağıda linkleri verilen ilanlarda yer almaktadır.

Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı İlanı İçin Tıklayınız.

Sahil Güvenlik Mersin Onarım Destek Komutanlığı İlanı İçin Tıklayınız.

İŞKUR’ a iş başvurusu yapmak ve İŞKUR’ un sunduğu hizmetlerden yararlanabilmeniz için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir.

İŞKUR’ a kayıt olmak ve “iş başvurusu yapma” hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İŞKUR’a İnternet Üzerinden Nasıl Üye Olunur ve Nasıl İş Başvurusu Yapılır? RESİMLİ ANLATIM için tıklayınız.