Resmi Gazete’de Bugün Yayımlandı! 7 Yeni Personel Alım İlanı! Tüm İlanların Detayları…

Güncellenme Tarihi: 18 Kasım 2020 22:19

Kafkas Üniversitesi: 

Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi (Üniversite Hastanesi)’nde çalıştırılmak üzere 11 Güvenlik Görevlisi (Silahsız), 9 Temizlik Görevlisi ve 32 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alınacak.

Başvurular 9 Kasım – 13 Kasım 2020 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesi üzerinden online olarak, İŞKUR hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden yapılacaktır.

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.

TÜBİTAK SAGE:

TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (SAGE) en az lise ve dengi okul mezunu 4 Sürekli İşçi alacak. Personel Ankara ilinde istihdam edilecektir.

Başvuruda bulunmak için “kariyer.sage.tubitak.gov.tr” internet adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir. Başvurular 30 Kasım 2020 günü saat 17:00’da sona erecektir.

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.

İstanbul Üniversitesi: 

İstanbul Üniversitesi 5 Güvenlik Görevlisi ile 55 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alacak.

Başvurular 9 Kasım – 13 Kasım 2020 tarihleri arasında İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yapılarak gerçekleştirilebilecektir.

İlanın Tam Metni İçin TIKLAYINIZ.

“Güvenlik Görevlisi” İlanına Başvuru Yapmak İçin TIKLAYINIZ.

“Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı” İlanına Başvuru Yapmak İçin TIKLAYINIZ.

Kırklareli Üniversitesi: 

Kırklareli Üniversitesi kura ve sözlü sınav ile 1 (bir) Temizlik Personeli (Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralanan) alacak.

Başvurular 9 Kasım – 13 Kasım 2020 tarihleri arasında Kırklareli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (www.iskur.gov.tr) internet adresi üzerinden yapılacaktır.

İlan İçin TIKLAYINIZ.

Başvuru Yapmak İçin TIKLAYINIZ.

Vakıflar Genel Müdürlüğü:

Vakıflar Genel Müdürlüğü Erzurum Vakıflar Bölge Müdürlüğü en az lise ve dengi okul mezunu 8 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Silahlı) ve en az ilköğretim mezunu 2 Temizlik Personeli alımı yapacak. 

İlgili adaylar, 9 Kasım – 13 Kasım 2020 tarihleri arasında esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden T.C. kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilirler. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir.

İlan İçin TIKLAYINIZ.

“Güvenlik Görevlisi” İlanına Başvuru Yapmak İçin TIKLAYINIZ.

“Temizlik Personeli” İlanına Başvuru Yapmak İçin TIKLAYINIZ.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi:

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlüğü ve bağlı birimlerinde çalıştırılmak üzere 3 (üç) Özel Güvenlik Görevlisi ve 1 (bir) Temizlik Görevlisi alınacak. 

Başvuru yapan adayların Üniversite tarafından istenen belgeleri 16 Kasım – 18 Kasım 2020 tarihleri arasında Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı, Bandırma/BALIKESİR adresine şahsen (öğleden önce 09:00-12:00, öğleden sonra 14:00-17:00 saatleri arasında) veya posta ile teslim etmeleri gerekmektedir.

İlanın Tam Metni İçin TIKLAYINIZ.

Gazi Üniversitesi:

Gazi Üniversitesi Hastanesinde çalıştırılmak üzere 2 (iki) Asansör Kurucusu ve Bakımcısı/Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım ve Onarımcısı, 1 (bir) Elektrikçi (Genel), 1 (bir) Makine Bakım Onarımcısı, 1 (bir) Kaynakçı (Oksijen ve Elektrik), 2 (iki) Mobilyacı, 2 (iki) Terzi ve 2 (iki) Hastane Hizmetlisi (Kadın/Erkek) alımı yapılacak.

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar 09 Kasım – 13 Kasım 2020 tarihleri arasında Türkiye İş
Kurumu (İŞKUR) internet sitesinden online olarak ve ya Alo 170 – İŞKUR hattı üzerinden
başvuru yapabilirler.