ODTÜ 25 Daimi Personel Alımı Yapacak! Nasıl Başvuru Yapılır?

Güncellenme Tarihi: 7 Mart 2020 00:35

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) 25 Sürekli İşçi alımı yapacak. Yayımlanan ilana göre; ODTÜ Ankara Merkez Kampüsde görev yapmak üzere 8 Güvenlik Görevlisi ile 14 Temizlik Görevlisi, Deniz Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü Mersin Erdemli’de görev yapmak üzere 2 Güvenlik Görevlisi ile 1 Temizlik Görevlisi alınacaktır.

Başvurular, 6 Mart 2020 tarihine kadar Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir. Başvuru yapan adaylar arasından mülakata katılacak adaylar Ankara 32. Noteri huzurunda kura çekilişi sonucu belirlenecektir. Kura çekilişi, 18 Mart 2020 Çarşamba günü 10:00 – 12:30 saatleri arasında Üniversitenin MM 25 anfisinde yapılacaktır.

Asıl ve yedek olarak belirlenen aday listeleri http://pdb.metu.edu.tr/ adresinde yayınlanacaktır.

“Güvenlik Görevlisi” kadrosu için başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olması ve ilan tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.

“Temizlik Görevlisi” kadrosu için başvuru yapacak adayların ise en az ilkokul mezunu olması ve ilan tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar; 6 Mart 2020 tarihine kadar https://esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir.

Güvenlik Görevlisi İlan – 1 İçin Tıklayınız.

Güvenlik Görevlisi İlan – 2 İçin Tıklayınız.

Temizlik Görevlisi İlanı – 1 İçin Tıklayınız.

Temizlik Görevlisi İlanı – 2 İçin Tıklayınız.

İŞKUR’ a iş başvurusu yapmak ve İŞKUR’ un sunduğu hizmetlerden yararlanabilmeniz için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir.

İŞKUR’ a kayıt olmak ve “iş başvurusu yapma” hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İŞKUR’a İnternet Üzerinden Nasıl Üye Olunur ve Nasıl İş Başvurusu Yapılır? RESİMLİ ANLATIM için tıklayınız.