Merzifon Belediyesi 30 Sürekli İşçi Alacak! Nasıl Başvuru Yapılır?

Güncellenme Tarihi: 3 Ocak 2020 16:15

Merzifon Belediye Başkanlığı’na personel alımı yapılacak. Devlet Personel Başkanlığı’nın resmî sitesi üzerinden yapılan duyuruya göre Engelli Büro Memuru (Personel), Büro Memuru (Personel), Büro Memuru (Genel), Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı, Kaynakçı (Oksijen ve Elektrik), Marangoz, Beko Loder (Kazıcı-Yükleyici) Operatörü, Beton Asfalt Serme (Finişer Serici) Makinesi Operatörü, Hükümlü Kepçe Operatörü, Diğer Motorlu Araç Tamircisi Makinistleri, Vasıta Sürücüsü, Kamyon Şoförü ve Temizlik Görevlisi pozisyonlarına toplam 30 Sürekli İşçi alınacak. 

İstenilen şartları taşıyan adaylar başvurularını, ilanın İŞKUR’un internet sitesinde yayımlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde; İş Kurumu İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezine şahsen yapabilecekleri gibi online olarak www.iskur.gov.tr adresi üzerinden de yapabilirler. 

Başvuru için  daha detaylı bilgiye İŞKUR’un web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Son Başvuru Tarihi: 2 Aralık 2019

Başvuru ekranına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Başvuru ekranında ” İşyeri Ünvanı” yazan yere “Merzifon” yazıp “Ara” butonuna tıklayarak ilanlara ve başvuru şartlarına ulaşabilirsiniz. 

İŞKUR’ a iş başvurusu yapmak ve İŞKUR’ un sunduğu hizmetlerden yararlanabilmeniz için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir.

İŞKUR’ a kayıt olmak ve “iş başvurusu yapma” hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İŞKUR’a İnternet Üzerinden Nasıl Üye Olunur ve Nasıl İş Başvurusu Yapılır? RESİMLİ ANLATIM için tıklayınız.

İlan İçin Tıklayınız.