Manisa Celal Bayar ve Hatay Mustafa Kemal Üniversitelerine 108 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Yapılıyor!

Güncellenme Tarihi: 19 Kasım 2020 22:28

Manisa Celal Bayar Üniversitesi:

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek ve giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere 2 (iki) Laborant, 2 (iki) Sağlık Teknikeri, 36 (otuz altı) Hemşire (Lise/Lisans), 2 (iki) Röntgen Teknisyeni ve 4 (dört) Biyolog alımı yapacaktır.

Başvurular 24 Kasım 2020 (mesai bitimi) tarihine kadar Üniversitenin “ilan.mcbu.edu.tr” web sayfasından sadece online başvuru şeklinde yapılacaktır. Şahsen veya posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. 

Adaylar sadece tek bir unvan için nitelik kodu belirterek başvuru yapacaklardır. Birden fazla nitelik kodlu unvana başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır.

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ. 

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi:

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde istihdam edilmek üzere 60 (altmış) Hemşire (Lisans) ve 2 (iki) Ebe alımı yapılacaktır.

Başvurular 02 Aralık 2020 tarihine kadar elektronik ortamda, üniversitenin web sayfasında (www.hmku.edu.tr / www.mku.edu.tr) ilan edilecek link üzerinden e-devlet şifresi kullanılarak yapılacaktır. Adaylar sistemde kayıtlı formda ilgili alanları doldurup, istenen belgeleri sisteme okunaklı olacak şekilde yükleyeceklerdir.

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.