Konya İlinde 3 Üniversiteye 130 Sözleşmeli Personel Alınacak!

Güncellenme Tarihi: 14 Mayıs 2020 04:34

Konya Teknik Üniversitesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi ve Selçuk Üniversitesi’ne sözleşmeli personel alımları yapılacak. Resmi Gazete aracılığıyla yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adaylarda 2018 yılı KPSS puan sıralaması esas alınacak.

Konya Teknik Üniversitesi:

Mühendis, Mimar ve Destek Personeli (lise mezunu) kadrolarına 5 Sözleşmeli Personel alınacak.

Başvurular, 13 Mayıs 2020 tarihine kadar Konya Teknik Üniversitesi resmi internet sayfasından temin edilecek başvuru formu ve istenilen diğer belgelerin, Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına posta yoluyla gönderilmesiyle tamamlanacaktır.

İlanın Tam Metni İçin TIKLAYINIZ.

Necmettin Erbakan Üniversitesi:

Hemşire, Sağlık Teknikeri, Diğer Sağlık Personeli ve Laborant kadrolarına 87 Sözleşmeli Personel alınacak. 

Başvurular, 12 Mayıs 2020 tarihine kadar Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesinin www.meramtip.com.tr adresinden online Başvuru Formunun eksiksiz doldurulması ve ilanda belirtilen belgelerin ilgili bölüme yüklenmesi ile gerçekleştirilecektir.

İlanın Tam Metni İçin TIKLAYINIZ.

Selçuk Üniversitesi:

Hemşire, Sağlık Teknikeri, Diğer Sağlık Personeli, Röntgen Teknisyeni ve Fizyoterapist kadrolarına 38 Sözleşmeli Personel alınacak.

Başvurular, 11 Mayıs 2020 (mesai bitimi) tarihine kadar Üniversitenin “hastaneilan.selcuk.edu.tr” web sayfasından online başvuru şeklinde yapılacaktır. Şahsen veya e-posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. 

İlanın Tam Metni İçin TIKLAYINIZ.