Kıyı Emniyeti 10 Farklı Kadro İçin Ön Lisans ve Lisans Mezunu 112 Personel Alacak!

Güncellenme Tarihi:

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Resmi Gazete üzerinden personel alım ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre; 10 farklı kadro için ön lisans ve lisans mezunu 112 Daimi Personel alınacak. Başvurular 11 Mayıs – 15 Mayıs tarihleri arasında yapılacak.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğüne 112 Personel alınacak. Bu alımlar; Mühendis, 2.Mühendis, Büro Personeli (Memur), Gemici, 2.Kaptan, Tahlisiye Personeli, Makine Enspektörü, Güverte Enspektörü, Gözcü Muhabereci ve Avukat kadrolarına gerçekleştirilecek olup alınacak personel İstanbul ilinde istihdam edilecek.

Başvurular 15 Mayıs 2020 tarihine kadar Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla yapılacak. Adaylar İŞKUR’un internet sitesinden, İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden başvurularını yapabilecekler.

İlanın Tam Metni İçin TIKLAYINIZ.

Düzeltme İlanı İçin TIKLAYINIZ.

İlanlara başvuru yapabilmek için İŞKUR’ a kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. İŞKUR’ a kayıt olmak için https://esube.iskur.gov.tr/Default.aspx adresinden “üye ol” butonunu tıklayıp, önünüze gelen sözleşme metnini onayladıktan sonra gerekli alanları doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak üye olabilirsiniz.  

Üye olduktan sonra “İş İlanları” menüsünü tıklayarak açılan ekrandan “İlan No” kısmına çalışmak istediğiniz şirketin ilan numarasını yazıp “Ara” butonuna tıklayarak iş başvurunuzu yapabilirsiniz. 

İŞKUR’ a kayıt olmak ve iş başvurusu yapmak hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İŞKUR’a İnternet Üzerinden Nasıl Üye Olunur ve Nasıl İş Başvurusu Yapılır? RESİMLİ ANLATIM İçin Tıklayınız.