Karadeniz Teknik Üniversitesi 97 Akademik Personel Alımı Yapacak!

Güncellenme Tarihi: 10 Ocak 2020 17:47

Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğü akademik personel alım ilanı yayımladı. Resmi Gazete aracılığıyla yayımlanan ilana göre; Üniversitenin çeşitli birimlerine 97 Akademik Personel alınacak olup başvuracak adayların, 657 sayılı Kanunun 48. maddesindeki genel şartları ve “Karadeniz Teknik Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri İle İlgili Yönerge”sinde istenen özellikleri sağlamaları gerekmektedir.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Maçka MYO, Mühendislik Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Sağlık Hizmetleri MYO, Sürmene Deniz Bilileri Fakültesi, Tıp Fakültesi, Edebiyat Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, Orman Fakültesi, Fen Fakültesi ve Diş Hekimliği Fakültesinin Profesör, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına toplam 79 Öğretim Üyesi alınacak.

Ayrıca Araklı Ali Cevat Özyurt MYO, Sürmene A.Kanca MYO, Rektörlük Örgütü, Fen Fakültesi, Tıp Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Mühendislik Fakültesine 18 Öğretim Görevlisi ile Araştırma Görevlisi alımı yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 10 Ocak 2020

İlanın Tam Metni İçin Tıklayınız.