İstanbul Üniversitesi KPSS 50 Puan Şartıyla Lise, Ön Lisans ve Lisans Mezunu 542 Sözleşmeli Personel Alacak!

Güncellenme Tarihi: 21 Haziran 2020 10:28

İstanbul Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde görev yapmak üzere lise, ön lisans ve lisans mezunu 542 Sözleşmeli Sağlık Personeli alımı yapılacak. Hemşire, Biyolog, Diyetisyen, Fizyoterapist, Laborant, Sağlık Teknikeri, Psikolog, Röntgen Teknisyeni ve diğer Sağlık Personeli kadrolarına 542 Personel alımı yapılacak.

Adaylar İçin Genel Şartlar:

– Başvuracak adaylarda ilan detaylarında belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak.

– Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

– Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek.

– Başvuracak adayların 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmaları gerekmekte olup Lisans için 2018 KPSS-P3; Önlisans için 2018 KPSS- P93 ve Lise için 2018 KPSS- P94 puan türü esas alınacaktır.

– 5917 sayılı Kanunun 47. Maddesi’nin 5. Fıkrası (A)2 bendi gereğince, 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

– Yeni Tip Korona Virüs (COVİD-19) Pandemi süreci nedeniyle İstanbul ili sınırları içinde ikamet eden kişiler başvuru yapabileceklerdir.

Başvuru Tarihleri ve Başvuru Şekli:

Adaylar 05 Haziran – 19 Haziran 2020 tarihleri arasında İstanbul Üniversitesi resmi internet adresi (www.istanbul.edu.tr) üzerinden online başvurularını yapabilmeleri için üniversite personel başvuru sistemine T.C kimlik numaraları ile kayıt olma işlemini tamamladıktan sonra başvurularını yapabilecekler. Posta ile ya da şahsen yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Sisteme kayıt olmak ve online başvuru yapabilmek için tıklayınız.

Başvuru yapabilmek için gerekli belgeler, başvuruların değerlendirilmesi ve sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi için ilana buradan ulaşabilirsiniz.