İstanbul Üniversitesi Farklı Kadrolara Lise, Ön Lisans ve Lisans Mezunu 121 Personel Alımı Yapacak!

Güncellenme Tarihi: 10 Eylül 2020 18:11

İstanbul Üniversitesi farklı branşlarda çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek. İstanbul Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezlerinden Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi ve Kardiyoloji Enstitüsünde istihdam edilmek üzere 83 Sözleşmeli Sağlık Personeli, Üniversitenin Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığında görevlendirilmek üzere 8 Sözleşmeli Bilişim Personeli ve yine Üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere 30 Sürekli İşçi alımı yapılacak. Başvuru tarihleri, başvuru şekli, kadro dağılımı ve diğer detaylar haberimizde…

İstanbul Üniversitesi 83 Sözleşmeli Sağlık Personeli İlanı:

Hemşire (43 kişi – Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu), Ebe (4 kişi), Diğer Sağlık Personeli (Sağlık Fizikçisi – 2 Kişi), Sağlık Teknikeri (Tıbbi Laboratuvar – 11 kişi), Sağlık Teknikeri (Anestezi – 4 kişi), Sağlık Teknikeri (Elektronörofizyoloji – 3 kişi), Sağlık Teknikeri (Odyometri – 1 kişi), Sağlık Teknikeri (Radyoloji – 8 kişi), Sağlık Teknikeri (Patoloji – 1 kişi), Sağlık Teknikeri (Radyoterapi – 2 kişi), Sağlık Teknikeri (Optisyenlik – 1 kişi), Sağlık Teknikeri (Protez Ortez – 2 kişi) ve Sağlık Teknikeri (Ağız ve Diş Sağlığı – 1 kişi) kadrolarına toplam 83 Sözleşmeli Personel alınacak.

Başvuru Şartları:

– Başvuracak adaylarda ilanda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak.

– Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

– Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek, vardiyalı çalışmasına engel durumu bulunmamak.

– Önlisans mezunları için 2018 KPSS-P93, Lisans mezunları için 2018 KPSS-P3 puan türünden 55 ve üzeri puan almış olmak.

– 5917 sayılı Kanunun 47. Maddesi’nin 5. Fıkrası (A)2 bendi gereğince, 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

Başvurular, 25 Ağustos – 7 Eylül 2020 (mesai saati bitimine kadar) tarihleri arasında www.istanbulc.edu.tr ve https://personel.istanbulc.edu.tr/ adresindeki Başvuru Formu eksiksiz doldurularak ilanda belirtilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen olarak yapılacaktır.

Diğer Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.

İstanbul Üniversitesi 8 Sözleşmeli Bilişim Personeli İlanı:

İstanbul Üniversitesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığında istihdam edilmek üzere; çevrimiçi denetimli yazılı sınav ve sözlü sınavla 8 (sekiz) Sözleşmeli Bilişim Personeli (Yazılım Geliştirme Uzmanı (.NET)) alınacaktır. 2018 KPSS B Grubu P3 puan türündeki puanının yüzde yetmişi ile yabancı dil puanının (YDS) yüzde otuzunun toplamı esas alınarak yapılacak sıralamaya göre en yüksek puanlıdan başlanarak alınacak personel sayısının on (10) katı aday arasından seçilecektir. 

Başvurular 24 Ağustos 2020 – 07 Eylül 2020 tarihleri arasında https://pbys.istanbul.edu.tr/basvuru internet adresi üzerinden online olarak yapılacaktır.

Diğer Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.

İstanbul Üniversitesi 30 Sürekli İşçi İlanı:

25 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı ile 5 Güvenlik Görevlisi alınacak. 

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı İlanı İçin;

– Ortaöğretim kurumlarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta ve yaşlı bakımı dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının Ebe Yardımcılığı, Hemşire Yardımcılığı ve Sağlık Bakım Teknisyenliği dallarının birinden mezun olmak, 

– 30 yaşını doldurmamış olmak,

Güvenlik Görevlisi İlanı İçin;

– En az ortaöğretim en fazla ön lisans mezunu olmak,

– Müracaat tarihi itibarıyla en az 3 yıllık Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi olmak,

– 30 yaşını doldurmamış olmak şartları aranmaktadır.

Son Başvuru Tarihi:31 Ağustos 2020 (Saat 23:59’a kadar)

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı İlanına Başvuru Yapmak İçin TIKLAYINIZ.

Güvenlik Görevlisi İlanına Başvuru Yapmak İçin TIKLAYINIZ.

İlanın Tam Metnine BURADAN Ulaşabilirsiniz.