İstanbul Üniversitesi 25 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alacak! Lise, Ön Lisans ve Lisans Mezunu / Mülakatsız Alım…

Güncellenme Tarihi: 22 Haziran 2020 21:27

İstanbul Üniversitesi–Cerrahpaşa Rektörlüğü, Üniversite Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezlerinden Diş Hekimliği Fakültesi ve Kardiyoloji Enstitüsünde görevlendirmek üzere “25 Sözleşmeli Sağlık Personeli” alacağını duyurdu. Hemşire, Sağlık Teknikeri (Tıbbi Laboratuvar ve Patoloji), Sağlık Teknikeri (Anestezi), Sağlık Teknikeri (Radyoloji ve Görüntüleme) ve Sağlık Teknikeri (Ağız ve Diş Sağlığı) kadrolarına 25 personel alımı yapılacak. İlan edilen kadrolara KPSS Puanı esas alınarak alım yapılacak olup mülakat yapılmayacaktır.

Genel Şartlar:

– Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak.

– Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

– Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek, vardiyalı çalışmasına engel durumu bulunmamak.

– Başvuracak adayların 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmalıdır. Ortaöğretim Mezunları için 2018 KPSS-P94, Önlisans Mezunları için 2018 KPSS-P93, Lisans Mezunları için 2018 KPSS-P3 puan türü esas alınacaktır.

– 5917 sayılı Kanunun 47. Maddesi’nin 5. Fıkrası (A)2 bendi gereğince, 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

İlgili adayların 8 Haziran – 22 Haziran 2020 (mesai bitimine kadar) tarihleri arasında üniversitenin resmi internet adresi üzerinden edinecekleri Başvuru Formu ve ilanda istenilen diğer belgeler ile İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Personel Daire Başkanlığına “şahsen” başvuru yapmaları gerekmektedir.

“Başvuru Formu” ve “Başvuru Adresi” için tıklayınız. 

Başvuru için gerekli belgeler ve diğer detaylar için ilanı tıklayınız. 

Düzeltme İlanı İçin TIKLAYINIZ.