İstanbul Üniversitesi 20 Sürekli İşçi Alımı Yapacak! Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Güncellenme Tarihi: 18 Ocak 2020 00:23

İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Sürekli İşçi alımı yapılacağını duyurdu. T.C. Devlet Personel Başkanlığı internet sitesi üzerinden yapılan duyuruya göre en az lise mezunu olmak koşuluyla 20 Sürekli İşçi (Temizlik Personeli) alınacak. Başvuru yapacak adayların 35 yaşından gün almamış olması gerektiği ilanda belirtilmektedir.

Başvuru Şartları:

– Türk vatandaşı olmak.

– 18 yaşını tamamlamış olmak.

– Türk Ceza Kanunun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile kasten işlenen bir suçtan dolayı 1 yıl veya daha fazla süre ile hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik,  güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum  olmamak.

– Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak.

– Kamu Kurum ve Kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuata uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Başvurular, 17 Ocak 2020 tarihine kadar İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine T.C. kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapılacaktır.

Kura çekimi, noter huzurunda 23 Ocak 2020 Perşembe günü saat 10:30’da İstanbul
Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcılar Yerleşkesi kapalı spor salonunda (Üniversite Mah.
Bağlariçi Cad No:7 Avcılar-İstanbul) yapılacaktır. Noter kurasına katılacak olanların isim listesi, kura sonucu mülakat sınavına katılmaya hak kazanan asil ve yedeklerin listesi 21 Ocak 2020 günü (http://istanbulc.edu.tr ile http://personel.istanbulc.edu.tr) internet adresinde DUYURULAR kısmında yayınlanacaktır. İlgililerin takip etmesi gerekmektedir.

Kura sonucu mülakat sınavına katılacak adayların İŞKUR sisteminde kayıtlı telefon
numaralarına ayrıca SMS gönderilecektir.

Diğer Detaylar İçin İlanın Tam Metnine Buradan Ulaşabilirsiniz.