İŞKUR Üzerinden 90 Grafiker Alımı Yapılıyor! Tüm İlanlar ve Başvuru Detayları…

Güncellenme Tarihi: 3 Ocak 2020 16:13

Bir çok kurum ve şirket Grafiker eleman arayışını iş bulma kanallarından sağlamaktadır. İş bulma kanallarının başında gelen İŞKUR, Grafiker iş ilanlarını da bünyesinde barındırıyor. 

Grafiker Nedir, Grafiker Olarak İstihdam Edilecek Kişilerde Hangi Şartlar Aranır? Grafiker İş İlanlarına Nasıl Ulaşılır? 

Grafiker kısaca “dijital ortam araçlarından faydalanarak herhangi bir görsel çalışmayı meydana getiren kişiler” olarak tanımlanır. 

Grafiker olarak istihdam edilecek kişilerden Photoshop, Adobe Illustrator, CorelDraw, Autocad veya aynı işlevi gören muadil yazılımlar konusunda yetkin olmaları beklenir. Ofset ve Flexo baskı tecrübesi olan, askerliğini tamamlamış olmaları da aranan şartlar arasındadır. Tabi bu istenen şartlar kurum ve şirketlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu konuda en doğru ve detaylı bilgiye başvuruda bulunacağınız ilandan ulaşabilirsiniz. 

İŞKUR aracılığıyla birçok özel şirket Grafiker alımı için ilan yayımladı. 23 Kasım 2019 tarihi itibariyle 90 Grafiker alımı gerçekleştirilecek.

İŞKUR üzerinden İstanbul, Ankara, Adana, Bursa, Konya, Karaman ve daha birçok il için yayımlanan Grafiker iş ilanlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

İŞKUR’ a iş başvurusu yapmak ve İŞKUR’ un sunduğu hizmetlerden yararlanabilmeniz için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir.

Başvuru yapmak için İŞKUR’ un https://esube.iskur.gov.tr/ internet adresi üzerinden “iş arayan” bölümünü tıklayıp sisteme giriş yapınız. Daha sonra “iş ilanları” linkini tıklayınız. Açılan sayfada başvuru yapmak istediğiniz ilanın ilan numarasını ‘İlan No’ kısmına yazdıktan sonra “ara” butonuna tıklayınız. İlan sayfası ekrana gelecektir. İlan sayfasının alt bölümünde yer alan “İş ilanında aranan şartların tamamını taşıdığımı, aksi takdirde sorumluluğun tarafıma ait olacağını, ilan şartlarını taşımıyor olmama rağmen beyanım nedeniyle işverene gönderilmek üzere oluşturulan nihai listeye girmiş olmam halinde Kurumun nihai listeden çıkartma yetkisi bulunduğunu kabul/taahhüt ederim.” onay kutucuğunu tıklayınız ve son olarak “Başvur” butonuna tıkladığınızda işleminiz tamamlanmış olacaktır.

İŞKUR’ a kayıt olmak ve “iş başvurusu yapma” hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İŞKUR’a İnternet Üzerinden Nasıl Üye Olunur ve Nasıl İş Başvurusu Yapılır? RESİMLİ ANLATIM için tıklayınız.