İSFALT 539 Daimi Personel İstihdam Edecek! Başvurular 17 Ağustos – 18 Ağustos 2020 Tarihleri Arasında Yapılacak!

Güncellenme Tarihi: 19 Ağustos 2020 09:30

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ‘Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanı’ kapsamında yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre; İstanbul Asfalt Fabrikaları San. ve Tic. A.Ş. daimi olmak üzere farklı kadrolarda istihdam edilmek üzere 539 Daimi Personel alımı yapacak. Başvuru yapacak adayların belirtilen pozisyonlara göre ilköğretim, lise, ön lisans ve lisans mezunu olması gerekmektedir. “Engelli Personel” kadrosuna da alımlar yapılacak. Başvurular 17 Ağustos – 18 Ağustos 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 

İstanbul Asfalt Fabrikaları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi;

İşçi, Beden İşçisi, Beden İşçisi (Engelli), Kaynak Ustası, Atölye Ustası, Elektrik Ustası, Oto Lastik Ustası, Oto Elektrik Ustası, Yol Ustası, Greyder Operatörü, Loder Operatörü, Silindir Operatörü, JCB Operatörü, Vinç Operatörü, Freze Operatörü, Ekskavatör Operatörü, Dozer Operatörü, Transkavatör Operatörü, Forklift Operatörü, Yükleyici Loder Operatörü, Kamyon Şoförü, Kamyonet Şoförü, Kaporta Ustası, Mekanik Ustası, Motor Ustası, Elektrik Ustası, Harita Teknikeri, İnşaat Teknikeri, İnşaat Mühendisi, Endüstri Mühendisi (Engelli) ve Bilgisayar Mühendisi (Engelli) kadrolarına toplam 539 Daimi Personel alınacak.

Diğer Detaylar İçin İlana BURADAN Ulaşabilirsiniz.

İlanlara başvuru yapabilmek için İŞKUR’ a kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. İŞKUR’ a kayıt olmak için https://esube.iskur.gov.tr/Default.aspx adresinden “üye ol” butonunu tıklayıp, önünüze gelen sözleşme metnini onayladıktan sonra gerekli alanları doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak üye olabilirsiniz.  

Üye olduktan sonra “İş İlanları” menüsünü tıklayarak açılan ekrandan “İlan No” kısmına çalışmak istediğiniz şirketin ilan numarasını yazıp “Ara” butonuna tıklayarak iş başvurunuzu yapabilirsiniz. 

İŞKUR’a kayıt olmak ve iş başvurusu yapmak hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İŞKUR’a İnternet Üzerinden Nasıl Üye Olunur ve Nasıl İş Başvurusu Yapılır? RESİMLİ ANLATIM İçin Tıklayınız.