İki Üniversiteye 228 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Yapılacak! Nasıl Başvuru Yapılır?

Güncellenme Tarihi: 20 Kasım 2020 17:56

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi:

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği ile Ağız ve Diş Sağlığı istihdam edilmek üzere; Lisans 2020 KPSS (B) grubu, Ön Lisans ve Ortaöğretim 2018 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle giderleri Özel Bütçeden karşılanmak üzere toplam 195 Sözleşmeli Personel (4/B) alınacaktır.

Hemşire (129 kişi – Lisans), Hemşire (23 kişi – Ortaöğretim), Diyetisyen (1 kişi), Psikolog (1 kişi), Ebe (2 kişi), Biyolog (1 kişi), Fizyoterapist (1 kişi), Eczacı (2 kişi) ve Sağlık Teknikeri (35 kişi) kadrolarına toplam 195 Sözleşmeli Sağlık Personeli alımı yapılacak.

Başvuru Tarihleri: 9 Kasım – 23 Kasım 2020

Başvuru Şekli: Adayların https://4bilan.comu.edu.tr/ adresinden başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir. Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İlanın Tam Metni İçin TIKLAYINIZ.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi:

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığı ile Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesine (giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere) KPSS (B) gurubu puan sırası esas alınmak suretiyle toplam 33 (otuz üç) Sözleşmeli Personel alınacaktır.

Hemşire (19 kişi – Lisans), Hemşire (1 kişi – Ortaöğretim), Biyolog (1 kişi), Fizyoterapist (1 kişi), Eczacı (1 kişi), Sağlık Teknikeri (3 kişi), Röntgen Teknisyeni (5 kişi) ve Diğer Sağlık Personeli (2 kişi) kadrolarına toplam 33 Sözleşmeli Sağlık Personeli alımı yapılacak.

Başvuru Tarihleri: 6 Kasım – 20 Kasım 2020 (mesai bitimi)

Başvuru Şekli: Başvurular Üniversitenin web adresinden https://www.nku.edu.tr online başvuru şeklinde yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

İlanın Tam Metni İçin TIKLAYINIZ.