Gebze Belediyesi Farklı Ön Lisans ve Lisans Bölümlerinden 45 Zabıta Memuru Alacak! Başvurular 9 Eylül 2020’de Sona Erecek!

Güncellenme Tarihi: 1 Ekim 2020 12:40

Kocaeli Gebze Belediyesi farklı ön lisans ve lisans bölümlerinden KPSS 65 puan şartıyla 45 Zabıta Memuru alacak. Başvurular 9 Eylül 2020 (saat 17:00’a kadar) tarihine kadar yapılabilecek. Hangi ön lisans ve lisans bölümlerinden mezun adaylar başvuruda bulunabilecek? Başvurular nasıl yapılacak? Başvuru için gerekli belgeler nelerdir? İşte, detaylar…

– Çevre Mühendisliği lisans programından mezun olmak ve KPSS P3 puan türünden en az 65 puan almış olmak koşuluyla 2 Zabıta Memuru (Kadın/Erkek) alımı yapılacak.

– Gıda Mühendisliği lisans programından mezun olmak ve KPSS P3 puan türünden en az 65 puan almış olmak koşuluyla 2 Zabıta Memuru (Kadın/Erkek) alımı yapılacak.

– Beden Eğitimi ve Spor veya Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği lisans programlarının en az birinden mezun olmak ve KPSS P3 puan türünden en az 65 puan almış olmak koşuluyla 3 Zabıta Memuru (Kadın/Erkek) alımı yapılacak.

– Kamu Yönetimi, Yerel Yönetimler, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi veya Siyaset Bilimi lisans programlarının en az birinden mezun olmak ve KPSS P3 puan türünden en az 65 puan almış olmak koşuluyla 7 Zabıta Memuru (Kadın/Erkek) alımı yapılacak.

– Gıda Teknolojisi, Gıda Teknikerliği, Fermantasyon, Fermantasyon Teknikerliği veya Fermente Ürünler ön lisans programlarının en az birinden mezun olmak ve KPSS P93 puan türünden en az 65 puan almış olmak koşuluyla 2 Zabıta Memuru (Kadın/Erkek) alımı yapılacak.

– Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta) veya Yerel Yönetimler ön lisans programlarının en az birinden mezun olmak ve KPSS P93 puan türünden en az 65 puan almış olmak koşuluyla 29 Zabıta Memuru (Kadın/Erkek) alımı yapılacak.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Başvurular, 9 Eylül 2020 günü mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 09:00-17:00 arasında) Belediye Zabıta Müdürlüğü Trafik Eğitim Parkı’nın yer aldığı; Arapçeşme Mahallesi 1051/1 Sokak No:18 Gebze/KOCAELİ adresine şahsen olarak yapılacaktır.

İstenilen Belgeler:

– Başvuru Formu (Kurumdan veya Belediyenin internet sayfasından (www.gebze.bel.tr) temin edilecektir),

– Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi,

– Diploma veya Mezuniyet Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla
suretleri belediye tarafından tasdik edilecektir),

– Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediye tarafından tasdik edilecektir),

– KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM’nin internet sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı,

– Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair yazılı beyanı,

– Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair yazılı beyanı,

– Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediye tarafından tasdik edilecektir),

– Son altı ay içerisinde çekilmiş 5 adet vesikalık fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak).

Tüm Detaylar İçin İlana BURADAN Ulaşabilirsiniz.