Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Büro Personeli, Programcı, Avukat ve Şoför Kadrolarına Personel Alımları Gerçekleştirecek!

Güncellenme Tarihi: 3 Eylül 2020 13:40

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı branşlarda sözleşmeli personel alımı yapılacak. Yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın 2018 KPSS puan sıralaması esas alınarak Avukat, Büro Personeli, Programcı ve Şoför kadrolarına sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. Başvuru Genel Şartları Nelerdir? Nasıl Başvuru Yapılır? Başvuru Tarihleri Ne Zaman? İşte, Detaylar…

Başvuru Genel Şartları Nelerdir?

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

– 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 40 ıncı maddesindeki yaş şartlarını taşımak.

– Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

– 657 sayılı Kanun’un 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına, engel olabilecek akıl hastalığı ve vücut sakatlığı ile ilgili engeli bulunmamak.

– Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

– Yapılacak görev gereği mesai saatleri dışında ve hafta sonları çalışmaya herhangi bir engeli olmamak.

Başvuru Tarihleri Ne Zaman? Nasıl Başvuru Yapılır?

İlgili nitelikleri taşıyan adayların 10 Ağustos – 24 Ağustos 2020 tarihleri arasında Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi resmi internet adresi üzerinden temin edecekleri başvuru formunu tam ve eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte başvurularını şahsen yapmaları gerekmektedir. Posta, faks ve internet kanalıyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Diğer Detaylar İçin İlana Buradan Ulaşabilirsiniz. 

Başvuru Formu İçin TIKLAYINIZ. 

Başvuru Yeri/Adresi:

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Beştepe Mah. 192180 Nolu Cad. 27010 Şahinbey/GAZİANTEP