Fırat Üniversitesi 64 Akademik Personel Alacak!

Güncellenme Tarihi: 3 Ocak 2020 16:19

Fırat Üniversitesi akademik personel alacağını ilan etti. Üniversitenin çeşitli birimlerinde görevlendirilmek üzere Doçent, Doktor Öğretim Üyesi, Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi kadrolarına toplam 64 Akademik Personel alımı gerçekleştirilecek. İlana başvurular, ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren (29 Kasım 2019) 15 gün içerisinde yapılacak.

Fırat Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Fen Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İnsani ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Teknoloji Fakültesi, Tıp Fakültesi, Veteriner Fakültesi, Yabancı Diller Yüksekokulu, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Sivil Havacılık Yüksekokulu, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu ve Teknik Bilimler Meslek Yüksekokuluna 20 Doçent ile 18 Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacak.

Ayrıca Eğitim Fakültesi, Fen Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, iletişim Fakültesi, İnsani ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Sivil Havacılık Yüksekokulu, Spor Bilimleri Fakültesi, Teknoloji Fakültesi, Veteriner Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Sosyal Bilimler MYO, Baskil MYO, Teknik Bilimler MYO, Karakoçan MYO ve Devlet Konservatuvarına 17 Araştırma Görevlisi ile 9 Öğretim Görevlisi alınacak.

İlanın Tam Metnine Buradan Ulaşabilirsiniz.