Farklı İki Üniversiteye Ön Lisans ve Lisans Mezunu 413 Sözleşmeli Personel Alınacak! Başvurular Nasıl ve Ne Zamana Kadar Yapılacak?

Güncellenme Tarihi: 12 Eylül 2020 15:29

Necmettin Erbakan Üniversitesi ve İnönü Üniversitesi Rektörlükleri tarafından sözleşmeli personel alım ilanları yayımlandı. Sözleşmeli sağlık personeli kadrolarına, 2018 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak kaydıyla personel alımları gerçekleştirilecek. Hangi kadrolara kaç personel alınacak? Başvurular ne zaman ve ne şekilde yapılacak? Başvuru şartları nelerdir?

Necmettin Erbakan Üniversitesi:

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesine, Hemşire (58 kişi), Ebe (20 kişi), Laborant (5 kişi), Sağlık Teknikeri (İlk ve Acil Yardım / Paramedik – 6 kişi), Sağlık Teknikeri (Ağız ve Diş Sağlığı – 2 kişi), Sağlık Teknikeri (Diyaliz – 5 kişi), Röntgen Teknisyeni (5 kişi), Diğer Sağlık Personeli (Perfüzyon Teknikleri – 2 kişi), Diğer Sağlık Personeli (Fizyoterapi – 1 kişi), Diğer Sağlık Personeli (Eczane Hizmetleri – 2 kişi), Diğer Sağlık Personeli (Patoloji Laboratuvar Teknikleri – 2 kişi), Diğer Sağlık Personeli (Radyoterapi – 1 kişi), Diğer Sağlık Personeli (Yaşlı Bakımı – 10 kişi) ve Diğer Sağlık Personeli (Nükleer Tıp Teknikleri – 2 kişi) pozisyonları için toplam 121 Sözleşmeli Personel alınacak.

Başvurular, 27 Ağustos – 11 Eylül 2020 tarihleri arasında Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesinin www.meramtip.com.tr adresinden online Başvuru Formunun
eksiksiz doldurulması ve ilanda belirtilen belgelerin ilgili bölüme yüklenmesi ile tamamlanacaktır. Şahsen veya posta yoluyla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru sonunda atanmaya hak kazananların listesi www.meramtip.com.tr adresinde ilan edilecektir.

Başvuru Şartları, İstenilen Belgeler ve Diğer Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ. 

İnönü Üniversitesi:

İnönü Üniversitesi, Hemşire (255 kişi), Sağlık Teknikeri (Patoloji Laboratuvar / Patoloji Laboratuvar Teknikleri – 2 kişi), Sağlık Teknikeri (Eczane Teknikerliği / Eczane Hizmetleri – 5 kişi), Sağlık Teknikeri (Radyoloji veya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri – 15 kişi) ve Sağlık Teknikeri (Anestezi veya Anestezi Teknikerliği – 15 kişi) pozisyonları için toplam 292 Sözleşmeli Personel alımı yapacak.

Başvurular,  27 Ağustos – 11 Eylül 2020 tarihleri arasında şahsen yapılacak olup, başvuru için istenilen belgelerin, İnönü Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı İdari Personel Bürosuna son başvuru tarihi mesai saati bitimine kadar teslim edilmesi gerekmektedir. Yerleştirme sonuçları en geç 30.09.2020 tarihinde www.inonu.edu.tr adresinde açıklanacaktır.

Başvuru Şartları, İstenilen Belgeler ve Diğer Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.