EPDK ve Savunma Sanayii 44 Uzman Yardımcısı Alımı İçin Sınav Duyurusu Yaptı!

Güncellenme Tarihi: 19 Kasım 2020 21:37

Enerji Piyasasi Düzenleme Kurumu:

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu, 07 Aralık – 18 Aralık 2020 tarihleri arasında 30 (Otuz) adet kadro için “Enerji Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı” yapacaktır.

Kamu Personel Seçme Sınavından (2019 ve 2020 yılında yapılan KPSS), ilanda belirtilen puan türlerinden asgari 80 ve üzeri puan almış olmak şartı aranmaktadır.

Giriş Sınavı Başvuru Tarihleri: 09 Kasım – 16 Kasım 2020 (saat 23:59’a kadar)

Başvurular https://www.epdk.gov.tr internet adresinde yayımlanan “Başvuru Formu” eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmak suretiyle elektronik ortamda yapılacaktır. Adayların, fotoğraflarını ve mezuniyet belgelerini (fakülte veya ilgili bölümlere denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından onaylanmış fakülte veya okullardan mezun olanların ayrıca denklik belgesini) elektronik ortamda taratıp başvuru formuna eklemeleri zorunludur. Denklik belgesi olmayanların başvuruları geçersiz sayılacaktır. 

İlanın Tam Metni İçin TIKLAYINIZ. 

Savunma Sanayii Başkanlığı:

Savunma Sanayii Başkanlığı; 3 (üç) Elektrik-Elektronik Mühendisliği / Elektronik Mühendisliği / Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, 2 (iki) Bilgisayar Mühendisliği / Yazılım Mühendisliği, 2 (iki) Makine Mühendisliği / Mekatronik Mühendisliği, 2 (iki) Endüstri Mühendisliği, 2 (iki) Uçak Mühendisliği / Uzay Mühendisliği / Havacılık ve Uzay Mühendisliği, 2 (iki) İşletme / İktisat, 1 (bir) Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden olmak üzere toplam 14 Uzman Yardımcısı alımı yapacaktır.

Adayların 2019 ve 2020 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS P1 puan türünden 85 (seksen beş) ve üzeri puan almış olmaları gerekmektedir.

Müracaat edecek adaylar, 4 Kasım – 19 Kasım 2020 (saat 18:00’a kadar) tarihleri arasında Başkanlığın internet sitesindeki sınav başvuru ekranında tanımlı olan bilgileri eksiksiz doldurarak, ilanda belirtilen belgeleri sisteme yükleyeceklerdir. Giriş Sınavına ait tüm belgeler elektronik ortamda alınacak olup posta veya diğer şekillerde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

İlanın Tam Metni İçin TIKLAYINIZ.