Emirates Havayolları 15.4 Bin TL Ücret ile Kabin Görevlisi Alacak

Güncellenme Tarihi: 3 Ocak 2020 15:03

Emirates Havayolları, 19 Nisan tarihinde Antalya Lara’da Holiday İnn otelinde düzenlenecek işe alım etkinliğinde kabin görevlisi alımı yapacak. Başvurusu kabul edilenlerin ortalama maaşı 2 bin 660 dolar (15 bin 400 TL) olacak. Peki başvuru şartları nelerdir?

 
Dubai merkezli Emirates Havayolları uçuş ekibi ihtiyacını karşılamak adına dünya genelinde işe alım etkinlikleri düzenliyor. O işe alım etkinliklerinden biri de Antalya’da kabin görevlisi alımıyla ilgili olacak.
 
İşe alım için CV inceleme ve değerlendirme, grup değerlendirmesi, erişim değerlendirmesi, online İngilizce değerlendirmesi ve davranış anketi ile web tabanlı final görüşmesi olacak.
 
Emirates Havayolları başvurusu kabul edilenleri ekonomi sınıfında ortalama 2 bin 660 dolar (15 bin 400 TL) ücret ile işe başlatacak. İlerde terfi ile çalışılan sınıfın değişmesi halinde kabin görevlisinin alacağı maaş da artacak. Başvurusu kabul edilenlere Dubai de konaklama ücretsiz sağlanacak.
 
Yılda 30 gün ücretsiz izin hakkı verileceği gibi bir yıllık ücretsiz yıllık izin bileti ve görev uçuşlarında otel konaklama ve havaalanına gidiş ve dönüş şirket tarafından sağlanacak.

Başvuru şartları:

– İşe giriş aşamasında en az 21 yaşında olmak
 
– Ayak uçlarında dururken 212 cm’ lik kol erişimi
 
– Minimum 160 cm boyunda olmak
 
– Lise ve dengi mezunu
 
– İngilizce yazılı ve sözlüde akıcılık
 
– Emirates kabin görevlisi üniforması giyildiğinde görünür dövmeler olmayacak
 
– Sağlıklı bir Vücut Kitle İndeksi (BMI)
 
Başvurusu kabul edilenler yedi aşamalı eğitim sürecinden  sonra işe başlayacak.