Ege Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi ve Pamukkale Üniversitesi’nden 353 Sözleşmeli Personel Alım İlanı!

Güncellenme Tarihi: 23 Nisan 2020 20:32

Ege Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi ve Pamukkale Üniversitesi Rektörlüklerinin Resmi Gazete üzerinden yayımladıkları ilanlara göre; 2018 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, yazılı ve sözlü mülakat yapılmaksızın toplam 353 Sözleşmeli Personel alınacak.

Çukurova Üniversitesi:

Hemşire, Eczacı, Diyetisyen, Sosyal Çalışmacı, Fizyoterapist, Laborant ve Sağlık Teknikeri kadrolarına 93 Sözleşmeli Personel alınacak.

Başvurular, 22 Nisan 2020 tarihine kadar www.cu.edu.tr/ adresinden üye girişi yapılarak başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakların sisteme eksiksiz olarak yüklenmesiyle tamamlanmış olacaktır (istenilen evraklar ilanda yer almaktadır).

Diğer Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.

Pamukkale Üniversitesi:

Hemşire, Röntgen Teknisyeni, Diğer Sağlık Personeli, Sağlık Teknikeri, Biyolog, Fizyoterapist, Sosyal Çalışmacı ve Eczacı kadrolarına 39 Sözleşmeli Personel alınacak.

Başvurular, 22 Nisan 2020 tarihine kadar, www.pau.edu.tr adresinden online olarak yapılacaktır. Şahsen ve posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Adaylar sistemden bilgileri tam ve eksiksiz doldurduğunda başvuru tamamlanarak başvuru takip numarası oluşturulacaktır. Adaylar oluşturulan bu başvuru takip numarası ile başvuru durumlarını takip edebileceklerdir. Başvurusunda eksiklik tespit edilenlere sisteme girmiş oldukları iletişim numarasına sms olarak bilgi gidecek olup başvurularını güncellemeleri gerekmektedir.

Diğer Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.

Ege Üniversitesi:

Hemşire ve Sağlık Teknikeri kadrolarına 221 Sözleşmeli Personel alınacak.

23 Nisan 2020 (mesai bitimi) tarihine kadar, “https://www.ege.edu.tr” internet adresindeki duyurular kısmında bulunan online başvuru sayfasına giriş yapılarak “ İş Başvuru Formu” nda yer alan bilgiler ile talep edilen diğer belgeler (öğrenim belgesi, KPSS sonuç belgesi ve istenen unvanlar için deneyim belgesi, sertifika, kullanım belgesi vb.) ilgili alanlara yüklenip “Kaydet” düğmesine basılarak online başvurular tamamlanmış olacaktır. Şahsen veya posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Diğer Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.