Ege Üniversitesi 200 Personel İstihdam Edecek! Son Başvuru Tarihi 05 Haziran 2020!

Güncellenme Tarihi: 6 Haziran 2020 15:40

Ege Üniversite Hastanesinde istihdam edilmek üzere en az ilköğretim, en fazla lise mezunu olmak şartı ile 169 Temizlik Görevlisi ve 31 Güvenlik Görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden 01 Haziran – 05 Haziran 2020 tarihleri arasında yapılacak. Aşağıda tüm başvuru genel şartları ve nasıl başvuru yapılacağı ile ilgili bilgilendirme yer almaktadır.

Başvuru İçin Genel Şartlar Nelerdir?

– 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (4), ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen şartları taşımak,

– Kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarında yer alan özel şartları taşımak,

– Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak,

– Askerlikle ilişiği olmamak,

– Adaylar vardiyalı çalışma düzenini kabul etmiş sayılır ve vardiyalı çalışmaya engel bir durumu olmaması gerekir.

– Göreve başlayacak personelin görevini devamlı yapmasına engel bedenen, aklen ve ruhen sağlık sorununun olmadığını belgelemeleri gerekmektedir.

– Temizlik personeli olarak alınacak adaylar, Hastanenin yataklı servis, poliklinik, genel alanlar, idari ofisler, bahçe alanları, tibbi atık taşıma, çevre düzenleme, taşıma, yemekhane temizlik ve mutfak alanları dahil olmak üzere görevlendirileceklerdir.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Başvuru yapacak adaylar, 01 Haziran – 05 Haziran 2020 tarihleri arasında ALO 170’i arayarak, E-Devlet İŞKUR İlanları sayfası veya İŞKUR’un online başvuru adresi üzerinden başvurularını yapabilecekler.

Kura tarihi ve saati, kura yeri, kura sonuçları, asıl ve yedek adaylara ilişkin listeler, sözlü sınavın tarihi, saati, yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, atamaya ilişkin bilgi ve belgeler ile diğer her türlü duyurular Üniversitenin www.ege.edu.tr internet adresinde ilan edilecektir.

Diğer Detaylar İçin İlana Buradan Ulaşabilirsiniz.