Düzce Üniversitesi 28 Sürekli İşçi Alımı Yapacak!

Güncellenme Tarihi: 14 Mart 2020 07:10

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü İŞKUR aracılığıyla Temizlik Görevlisi, Güvenlik Görevlisi ve Bakım Onarım Görevlisi (İnşaat Bakım-Onarım İşleri) kadrolarına 28 Sürekli İşçi alımı yapacaktır.

Başvuru Genel Şartları:

– 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.

– 18 yaşını tamamlamış olmak.

– Başvurulan meslek için belirlenen bir okuldan(bölümden/programdan) son başvuru tarihi itibariyle mezun olmak ve istenilen diğer sertifika/belgelere sahip olmak.

– Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.

– İşe alınmada öncelik hakkına sahip olan adaylardan anılan Yönetmeliğin 5 inci maddesinin birinci fıkrasında belirtilen öncelikli durumlarını gösterir belgeye sahip olmak.

– Göreve başlayacak personelin başvurduğu kadronun gerektirdiği görevleri yapmasına engel sağlık sorununun olmaması (bedensel ve fiziksel) gerekmektedir. Başvuran adaylar bunu kabul etmiş sayılacaktır. Aksi durumda ilgili mevzuat hükümlerine göre işlem yapılacaktır.

– Engellilerin, durumlarını ilgili mevzuatına göre yetkili sağlık kuruluşlarından alınan engelliler için sağlık kurulu raporuyla belgelendirmek.

– Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik’in 17. maddesi gereğince yapılacak sınavda başarılı olmak.

– Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak (Terhis, Muaf, Tecilli).

Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Başvurular İŞKUR’un  internet sitesinden online olarak veya Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Düzce Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’ne şahsen başvurarak yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 13 Mart 2020

Noter Kurasına katılacakların isim listesi, kura tarihi, yeri, saati ve sonuçları  www.duzce.edu.tr internet adresinden ilan edilecektir. Kura işleminin 18/03/2020 tarihinde saat 14.00 de Düzce Üniversitesi Cumhuriyet Konferans Salonunda yapılması planlanmış olup herhangi bir değişiklik olması durumunda www.duzce.edu.tr adresinden adaylara ayrıca duyurulacaktır.

Diğer Detaylar İçin İlana Buradan Ulaşabilirsiniz.