Dicle Üniversitesi İle Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’ne 152 Sözleşmeli Personel Alınacak!

Güncellenme Tarihi: 23 Nisan 2020 11:00

Dicle Üniversitesi ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’ne sözleşmeli personel alımları yapılacak. Resmi Gazete’de yayımlanan ilanlara göre; 2018 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle Dicle Üniversitesi 65 personel ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 87 personel olmak üzere toplam 152 Sözleşmeli Personel alımı gerçekleştirilecek.

Dicle Üniversitesi:

Hemşire, Ebe, Sağlık Teknikeri, Diğer Sağlık Personeli (Embriyolog), Diyetisyen, Eczacı ve Laborant kadrolarına 65 Sözleşmeli Personel alımı yapılacak.

Başvurular, 22 Nisan 2020 tarihine kadar http://www.dicle.edu.tr/ web adresinde ilan edilecek olan online başvuru sistemine ait bağlantıdaki Başvuru Formu, eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurularak, istenilen belgelerin de eklenmesiyle birlikte elektronik ortamda gerçekleştirilecektir. 

İlan İçin TIKLAYINIZ.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi:

Hemşire, Ebe, Sağlık Teknikeri, Diğer Sağlık Personeli, Diyetisyen ve Biyolog kadrolarına 87 Sözleşmeli Personel alımı yapılacak.

Başvurular, 19 Nisan 2020 tarihine kadar http://4bilan.comu.edu.tr/ adresinden başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakların sisteme eksiksiz olarak yüklenmesi ile tamamlanmış olacaktır (istenilen belgeler için ilana bakınız).

İlan İçin TIKLAYINIZ.