Devlet Su İşleri Pek Çok İlde 500 İşçi Alacak! Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Güncellenme Tarihi: 3 Ocak 2020 16:11

Tarım ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, Merkez ve Taşra teşkilatında istihdam etmek üzere 500 Sürekli İşçi alımı yapacak. Nasıl başvuru yapılacak? Başvurular ne zaman sona erecek? Hangi kadrolara kaç işçi alınacak? İşte, detaylar.. 

Devlet Personel Başkanlığı’nın resmî sitesi üzerinden yayımlanan ilana göre Tarım ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü; Şoför (105), Treyler Operatörü (12), Operatör (150), Usta (195) ve Sondaj İşçisi (38) pozisyonlarına toplam 500 İşçi alımı yapacaktır. Alımın yapılacağı iller arasında İstanbul, Şanlıurfa, Edirne, İzmir, Ankara, Artvin, Kars, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Konya, Adana, Samsun, Erzurum, Elazığ, Diyarbakır, Trabzon, Kayseri, Kastamonu, Aydın, Kahramanmaraş, Sivas, Van, Isparta ve Antalya illeri yer almaktadır.

İlana 5 Kasım 2019 tarih itibariyle İŞKUR’un “Açık Kamu İş İlanları” bölümünden ulaşılabilinecektir. Başvuru süresi beş gündür. İlanda belirtilen şartları taşıyan adaylar, başvurularını www.iskur.gov.tr adresinden yapabilecekleri gibi Türkiye İş Kurumu İl Müdürlükleri aracılığıyla da yapabilirler. 

Son Başvuru Tarihi: 9 Kasım 2019

Alım yapılacak pozisyonlar hakkında daha detaylı bilgi için ilana buradan ulaşabilirsiniz.

İŞKUR’ a iş başvurusu yapmak ve İŞKUR’ un sunduğu hizmetlerden yararlanabilmeniz için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir.

İŞKUR’a kayıt olmak ve iş başvurusu yapmak hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İŞKUR’a İnternet Üzerinden Nasıl Üye Olunur ve Nasıl İş Başvurusu Yapılır? RESİMLİ ANLATIM İçin Tıklayınız.