BOTAŞ 154 Teknisyen, Mühendis ve Uzman Yardımcısı Alacak!

Güncellenme Tarihi: 5 Ocak 2020 13:24

BOTAŞ Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü personel alım ilanı yayımladı. Resmi Gazete aracılığıyla yayımlanan ilanda; Adana, Aksaray, Diyarbakır, Mardin, Erzurum, Ağrı, Erzincan, İstanbul, Hatay, Ankara, Kayseri, Gaziantep, Kahramanmaraş, Samsun, Ardahan, Kars, Iğdır, Batman, Şanlıurfa, Şırnak, Kırklareli, Tekirdağ ve Konya illerinde Kurumun bünyesinde çalıştırılmak üzere 154 Mühendis, Teknisyen ve Uzman Yardımcısı alımı yapılacağı belirtildi.

Başvurular, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden gerçekleştirilecek. Başvuru yapacak adayların 4 Ocak 2020 tarihine kadar İŞKUR’un http://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/JobsOnAir.aspx internet adresinden başvurularını yapmaları gerekmektedir. 

Ön lisans mezunları için; Elektrik-Elektronik Teknolojisi, Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Makine, Rafineri ve Petro Kimya Teknolojisi, İnşaat Teknolojisi, Harita ve Kadastro ve Kaynak Teknolojisi bölümlerinden mezun olmak şartı aranmaktadır.

Lisans mezunları için; Elektrik-Elektronik Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Enerji Sistemleri Mühendisliği, Jeofizik Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Gemi Makine Mühendisliği, Gemi Ulaştırma ve İşletme Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, Matematik, Fizik, Hukuk, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme, İktisat, Maliye, Kamu Yönetimi ve Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun olmak şartı aranmaktadır.

Diğer şartlar ve detaylar için ilana buradan ulaşabilirsiniz.

İŞKUR’ a iş başvurusu yapmak ve İŞKUR’ un sunduğu hizmetlerden yararlanabilmeniz için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir.

İŞKUR’ a kayıt olmak ve “iş başvurusu yapma” hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İŞKUR’a İnternet Üzerinden Nasıl Üye Olunur ve Nasıl İş Başvurusu Yapılır? RESİMLİ ANLATIM için tıklayınız.