Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi 15 Sürekli İşçi Alımı Yapacak!

Güncellenme Tarihi: 22 Şubat 2020 21:04

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlüğü ve bağlı birimlerinde çalıştırılmak üzere Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla 15 “Sürekli İşçi” alımı yapılacaktır. Temizlik Görevlisi ve Güvenlik Görevlisi olarak istihdam edilecek personel alım ilanına Engelli ve TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) kapsamındaki kişiler de başvuru yapabilecektir.

Başvuru Şartları:

– 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.

– 18 yaşını tamamlamış olmak.

– Başvurulan meslek için belirlenen bir okuldan(bölümden/programdan) son başvuru tarihi itibariyle mezun olmak ve istenilen diğer sertifika/belgelere sahip olmak.

– Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.

– İşe alınmada öncelik hakkına sahip olan adaylardan anılan Yönetmeliğin 5 inci maddesinin birinci fıkrasında belirtilen öncelikli durumlarını gösterir belgeye sahip olmak.

– Engellilerin, durumlarını ilgili mevzuatına göre yetkili sağlık kuruluşlarından alınan engelliler için sağlık kurulu raporuyla belgelendirmek.

– Göreve başlayacak personelin görevini yapmasına engel sağlık sorununun olmaması (bedensel ve fiziksel) gerekmektedir. Başvuran adaylar bunu kabul etmiş sayılacaktır. Aksi durumda ilgili mevzuat hükümlerine göre işlem yapılacaktır.

– Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik’in 17 inci maddesi gereğince yapılacak sınavda başarılı olmak.

Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Başvurular, İŞKUR internet sitesinden 17 Şubat – 21 Şubat 2020 tarihleri arasında online olarak veya Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Balıkesir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Bandırma Hizmet Merkezine şahsen başvurularak yapılacaktır.

Diğer Detaylar İçin İlanın Tam Metnine Buradan Ulaşabilirsiniz.