Ankara Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi 70 Daimi Personel Alacak! Başvurular 10 Nisan 2020’de Sona Erecek!

Güncellenme Tarihi: 11 Nisan 2020 13:51

Ankara Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa sürekli işçi alımları yapacak. T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlara göre; Ankara Üniversitesi’ne 28 Sürekli İşçi, İstanbul Üniversitesi’ne 42 Sürekli İşçi alınacak. Başvurular 10 Nisan 2020 tarihine kadar Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla gerçekleştirilecek. 

Ankara Üniversitesi:

En az lise mezunu 25 Temizlik Görevlisi, ön lisans mezunu 2 İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Teknikeri ve meslek lisesi mezunu 1 Bilgisayar Teknisyeni alınacak.

Başvurular, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet adresinden elektronik ortamda (online) olarak yapılacaktır. İstenilen belgeler daha sonra (http://personeldb.ankara.edu.tr) internet adresinde yayımlanacaktır. 

Kura çekimi işlemi başvuru sahipleri alınmadan yapılacak olup http://youtube.com/ankuzem adresinden canlı olarak yayımlanacaktır.

Tüm duyurular Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığının internet adresinden yapılacaktır. İlgililerin bu adresten takip etmesi gerekmektedir.

İlanın Tam Metnine Buradan Ulaşabilirsiniz.

İŞKUR’a İnternet Üzerinden Nasıl Üye Olunur ve Nasıl İş Başvurusu Yapılır? RESİMLİ ANLATIM İçin Tıklayınız.

İstanbul Üniversitesi:

En az lise mezunu olmak ve 35 yaşını aşmamış olmak şartıyla 42 “Temizlik Görevlisi” ile “Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı” alınacak.

Başvurular, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet adresinden elektronik ortamda (online) olarak yapılacaktır.

Noter kurasına katılacak olanların isim listesi 13 Nisan 2020 günü (http://istanbulc.edu.tr ile
http://personel.istanbulc.edu.tr) internet adresinde DUYURULAR kısmında yayınlanacaktır. (Kura sonuçları ve diğer duyurular da yine bu adreslerden yapılacaktır.)

Noter huzurunda kura çekimi 16 Nisan 2020 Perşembe günü saat 10:30 da İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcılar Yerleşkesi kapalı spor salonunda (Üniversite Mah. Bağlariçi Cad No:7 Avcılar-İstanbul) yapılacaktır.

İlanın Tam Metnine Buradan Ulaşabilirsiniz.

İŞKUR’a İnternet Üzerinden Nasıl Üye Olunur ve Nasıl İş Başvurusu Yapılır? RESİMLİ ANLATIM İçin Tıklayınız.