Ankara, Sakarya ve Manisa İllerinde Üniversitelere 56 Sözleşmeli Personel Alınacak!

Güncellenme Tarihi: 18 Nisan 2020 06:18

Gazi Üniversitesi, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi sözleşmeli personel alımları yapacak. Resmi Gazete üzerinden yayımlanan ilanlara göre; 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin B fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 2018 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle Gazi Üniversitesi (30 Personel), Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (2 Personel) ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi (24 Personel) toplam 56 Sözleşmeli Personel alacak.

Gazi Üniversitesi:

“Hemşire, Sağlık Teknikeri (Tıbbi Laboratuvar), Sağlık Teknikeri (Patoloji Laboratuvar) ve Sağlık Teknikeri (Eczane Hizmetleri)” pozisyonlarına giderleri Özel Bütçeden karşılanmak üzere toplam 30 Sözleşmeli Personel alınacak.

15 Nisan 2020 tarihine kadar http://personelilan.gazi.edu.tr/ adresinden üye girişi yapılarak başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evraklar sisteme eksiksiz olarak yüklenerek başvurular tamamlanacaktır. Başvuru işlemlerinin sistem üzerinden nasıl yapılacağını gösterir yardım dosyası yine aynı site üzerinden erişime açılmıştır.

Tüm Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi:

Üniversiteye bağlı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığında görevlendirilmek üzere yazılı ve sözlü mülakat yapılmaksızın “Tekniker (önlisans mezunu)” ve “Mühendis” kadrolarına 2 Sözleşmeli Personel alınacaktır. 

Başvurular, 13 Nisan 2020 tarihine kadar Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı resmi internet sayfasından temin edilecek başvuru formu ve istenilen
belgelerle birlikte (e-devletten alınan karekodlu belgeler veya kurumlarca onaylanmış ıslak imzalı ve mühürlü belgeler) yapılacaktır.

Tüm Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi:

Hemşire, Sağlık Teknikeri, Diğer Sağlık Personeli, Fizyoterapist ve Biyolog pozisyonlarına 24 Sözleşmeli Personel alınacaktır.

Başvurular, 13 Nisan 2020 tarihine kadar Üniversitenin “ilan.mcbu.edu.tr” web sayfasından online başvuru şeklinde yapılacaktır. Şahsen veya posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. 

Tüm Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.