Adalet Bakanlığı 50 Mühendis Alacak! Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Güncellenme Tarihi: 10 Şubat 2020 17:14

Adalet Bakanlığı 50 Mühendis alacak. İlan Resmi Gazete üzerinden yayımlandı. Adalet Bakanlığı merkez teşkilatı Bilgi İşlem Genel Müdürlüğü emrinde istihdam edilmek üzere 2018 KPSS puan sırası esas alınarak 50 (elli) Sözleşmeli Mühendis alımı yapılacak.

Başvuru Genel Şartları:

– 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,

– 2018 – KPSS (B) Grubu sınavına girmiş olmak ve KPSSP3 puan türünden en az 60
puan almış olmak,

– En az lisans düzeyinde eğitim veren Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Sistemleri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Adli Bilişim Mühendisliği ve Enerji Sistemleri Mühendisliği bölümlerinin birinden mezun olmak.

Başvurular 27 Ocak 2020 – 10 Şubat 2020 (mesai saati bitimine kadar) tarihleri arasında, başvuru ve tercih formu eksiksiz ve doğru bir şekilde bilgisayar ile doldurularak başvuru sahibi tarafından imzalandıktan sonra, ilanda belirtilen belgelerle birlikte “Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Merkez Teşkilât Şube Müdürlüğü Bakanlıklar/ANKARA” adresine şahsen veya posta ile yapılacaktır.

Başvuru Özel Şartları, İstenilen Belgeler ve Diğer Detaylar İçin İlana Buradan Ulaşabilirsiniz.

Düzeltme İlanı İçin Tıklayınız.