9 Yeni Memur Alım İlanı! Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca Yayımlandı! Tüm İlanların Detayları…

Güncellenme Tarihi: 6 Kasım 2020 18:32

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yeni ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. Farklı kamu kurum ve kuruluşlarına, belediyelere çok sayıda memur alımları yapılıyor. Başvuruları devam eden bazı ilanların detaylı bilgilendirmeleri ve ilanların linkleri aşağıda verilmiştir.

Nevşehir Belediye Başkanlığı:

Nevşehir Belediye Başkanlığı;

– İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin herhangi bir Lisans programından mezun olmak koşuluyla 1 (bir) Tahsildar, 1 (bir) Veznedar, 1 (bir) Bilgisayar İşletmeni, 1 (bir) Mutemet, 1 (bir) Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni,

– Herhangi bir lisans programından mezun olmak koşuluyla 2 (iki) Memur, 9 (dokuz) Zabıta Memuru (Kadın/Erkek),

– Herhangi bir ön lisans programından mezun olmak koşuluyla 2 (İki) Zabıta Memuru (Kadın/Erkek),

– Lise veya dengi okul mezunu olmak koşuluyla 1 (bir) Zabıta Memuru (Kadın/Erkek) alımı yapacaktır.

İlan edilen kadrolarda ilgili pozisyonlar için 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavının KPSSP3 ve KPSSP93 puan türlerinden ve 2018 yılı Kamu Personel Seçme Sınavının KPSSP94 puan türünden 70 puan almış olmak şartı aranmaktadır.

Başvurular, başvuru formu ve istenilen diğer belgeler ile birlikte 30/11/2020 gününden 04/12/2020 günü mesai bitimine kadar ( 09.00-17.00 arasında) Belediyenin İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne (Karasoku Mahallesi Atatürk Bulvarı No:34 Merkez /Nevşehir)şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile yapılacaktır. Elektronik ortamda, Belediyenin insankaynaklari@nevsehir.bel.tr internet/mail adresine gönderilebilecektir. Başvuru Formu; http://www.nevsehir.bel.tr adresi üzerinden veya kurumdan temin edebilecektir. 

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.

Hazine ve Maliye Bakanlığı:

T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı, en az dört yıllık lisans eğitimi veren Hukuk, İktisat, Siyasal Bilgiler, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile Endüstri Mühendisliği ya da İşletme Mühendisliği bölümlerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt içi veya yurt dışındaki öğretim kurumlarından birisini bitirmiş olmak ve 2019 ve 2020 yılı Lisans Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS P23, KPSS P47, KPSS P48 puan türlerinin herhangi birinden 80 (seksen) ve üzerinde puan almış olmak koşuluyla 15 (on beş) Hazine ve Maliye Müfettiş Yardımcısı alımı yapacaktır.

Başvurular, 09 Kasım 2020 günü saat 08:30’dan, 18 Kasım 2020 günü saat 18:00’e kadar, Bakanlık resmi internet sayfasında belirtilen bağlantı üzerinden yapılacaktır. Elden veya posta yoluyla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü:

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 20 adet Müfettiş Yardımcısı (15 Hukuk Bölümü, 5 Teknik Bölüm) alımı yapacaktır.

2019 ve 2020 yılı Lisans Kamu Personel Seçme Sınavından; Hukuk bölümü için A grubu KPSS P9 puan türünden en az 85 puan almış olmak, Teknik bölüm için A Grubu KPSS P3 puan türünden en az 75 puan almış olmak şartı aranmaktadır.

Başvurular, 02.11.2020 Pazartesi günü mesai saati sonuna kadar, istenilen belgeler ile birlikte, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı Ek Hizmet Binası (Kızılay Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 15 06420 Demirtepe / Çankaya / ANKARA) adresine şahsen veya iadeli taahhütlü posta ile yapılacaktır. Posta ile yapılacak başvurularda 02/11/2020 tarihi Pazartesi günü mesai bitiminden önce belirtilen adrese ulaşmış olması gerekmektedir.

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.

Gündoğmuş Belediye Başkanlığı (Antalya):

Gündoğmuş Belediye Başkanlığı, lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İnşaat Mühendisliği
bölümünden mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve 2020 yılı Lisans Kamu Personel Seçme Sınavının KPSS P3 puan türünden en az 70 almış olmak koşuluyla 2 (iki) İnşaat Mühendisi (Kadın/Erkek) alımı yapacaktır.

Başvurular, 01.12.2020 ile 07.12.2020 tarihleri arasında ve mesai saatleri içerisinde (08:30-17:30) ilanda istenilen belgelerle birlikte, “Fatih Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi No: 37 Gündoğmuş/ANTALYA” adresinde bulunan Belediye hizmet binasındaki İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla yapılacaktır. Elektronik ortamda yapılacak başvurular, belediyemalihizmetler07@gmail.com e-posta adresine gönderilebilecektir.

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.

Hafik Belediye Başkanlığı (Sivas):

Hafik Belediye Başkanlığı, İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği veya Sivil Savunma ve İtfaiyecilik ön lisans programlarının birinden mezun olmak, en az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve 2020 yılı Lisans Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS P93 puan türünden en az 60 almış olmak koşuluyla 2 (iki) İtfaiye Eri (Kadın/Erkek) alımı yapacaktır.

Başvurular, başvuru formu ve ilanda belirtilen diğer belgeler ile birlikte 21/12/2020 – 25/12/2020 tarihleri arasında ve mesai saatleri içerisinde (08:30 – 12:30 / 13:30 – 17:30) şahsen olarak yapılacaktır. Posta ve diğer şekillerde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru formu Kurumdan veya Belediyenin http://www.hafik.bel.tr/ internet adresinden temin edilecektir.

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.

Bu İlan İptal Edilmiştir. İptal İlanı İçin TIKLAYINIZ.

Dicle Üniversitesi:

Dicle Üniversitesi 1 (bir) İç Denetçi alımı yapacaktır.

Başvurular, 09 Kasım 2020 tarihine kadar Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen yada posta yolu ile yapılacaktır.

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.

Bayburt Üniversitesi:

Bayburt Üniversitesi 1 (bir) İç Denetçi alımı yapacaktır.

Başvurular, 02 Kasım 2020 tarihine kadar Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına (Bayburt Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Dede Korkut Külliyesi Gençosman Mah. Merkez/BAYBURT) şahsen veya posta yolu (personel@bayburt.edu.tr) ile yapılacaktır.

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.

Karataş Belediye Başkanlığı (Adana):

– Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Muhasebe ve Finans Yönetimi, İşletme bölümlerinin
herhangi birinden mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSS P3 puan türünden en az 50 puan almış olmak koşuluyla 1 (bir) Muhasebeci,

– Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Antrenörlük Eğitimi mezunu olmak, en az B sınıfı
sürücü belgesine sahip olmak ve KPSS P3 puan türünden en az 50 puan almış olmak koşuluyla 1 (bir) Antrenör alınacak.

Başvuru Tarihleri: 09 Kasım 2020 – 13 Kasım 2020 (saat 16:30’a kadar)

Başvuru Şekli: İlgili adaylar ilanda belirtilen başvuru belgeleri ile birlikte, “Yeni Mahalle Atatürk Caddesi Karataş Belediyesi No:42” adresinde bulunan Belediye Hizmet Binası Yazı İşleri Müdürlüğüne müracaatlarını şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla yapacaklardır. Başvuru belgelerini elektronik ortamda, Belediyenin www.karatas.bel.tr internet adresine gönderebileceklerdir.

İlanın Tam Metni İçin Tıklayınız.

Safranbolu Belediye Başkanlığı (Karabük):

Safranbolu Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak
istihdam edilmek üzere; Mahalli İdareler, Yerel Yönetimler, Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı veya Adalet bölümü ön lisans programlarının birinden mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSS P93 puan türünden en az 70 puan almış olmak koşuluyla 4 Zabıta Memuru (Kadın/Erkek) alınacaktır.

Başvuru Tarihleri: 02 Kasım – 06 Kasım 2020 (mesai günlerinde 09.00 – 17.00 saatleri arasında)

Başvuru Şekli: Başvurular ilanda belirtilen belgelerle birlikte, “Yeni Mah. Sadri Artunç Cad.
3 Belediye İş Merkezi K:6 İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü” adresine şahsen yapılacak olup posta ile veya diğer şekillerde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İlanın Tam Metni İçin Tıklayınız.