5 Farklı Kuruma 72 Sürekli İşçi Alınacak! Başvurular 20 Kasım 2020 Saat 23:59’da Sona Erecek!

Güncellenme Tarihi: 27 Kasım 2020 19:15

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü:

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü’nün İstanbul’da, Dikilitaş Mahallesi Yenidoğan Sokak No:55 Beşiktaş ve Orhantepe Mah. Tekel Cad. No:6 Cevizli Kartal adreslerinde bulunan işyerlerinde istihdam edilmek üzere 13 Kamu İşçisi alınacaktır.

Başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesi üzerinden online olarak 20 Kasım 2020 (saat 23:59) tarihine kadar yapılacaktır.

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ. 

Fırat Üniversitesi:

Fırat Üniversitesi Hastanesinde çalıştırılmak üzere 9 (dokuz) Temizlik Görevlisi ve 3 (üç) Güvenlik Görevlisi alımı yapılacaktır.

Adayların başvurularını 20 Kasım 2020 (saat 23:59) tarihine kadar Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesi üzerinden online yapmaları gerekmektedir.

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ. 

Sakarya Üniversitesi:

Sakarya Üniversitesi ve bağlı birimlerde çalıştırılmak üzere 1 (bir) İnşaat İşçisi, 1 (bir) Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı, 10 (on) Temizlik Görevlisi alımı yapılacaktır.

Adayların İŞKUR sistemi (www.iskur.gov.tr) üzerinden 20 Kasım 2020 (saat 23:59) tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. İşe alım sürecinde gerekli bilgilendirmeler Sakarya Üniversitesi resmi web sayfasında (http://www.sakarya.edu.tr/) kadro ilanları bölümünde yayımlanacaktır.

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ. 

Hakkari Üniversitesi:

Hakkari Üniversitesine bağlı birimlerde çalıştırılmak üzere 1 (bir) Güvenlik Görevlisi, 1 (bir) Bakım-Onarım Hizmetleri (Soğutma Isıtma Sistemleri Bakım Onarımcısı), 1 (bir) Bakım-Onarım Hizmetleri (Sıhhi Tesisatçı), 1 (bir) Temizlik Görevlisi (Engelli) ve 1 (bir) Temizlik Görevlisi (Eski Hükümlü) alımı yapılacaktır.

Başvurular İŞKUR internet adresi (www.iskur.gov.tr) üzerinden 21 Kasım 2020 (saat 23:59) tarihine kadar online olarak veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne (mesai bitimine kadar) şahsen olarak yapılacaktır.

İŞKUR tarafından Hakkari Üniversitesine bildirilen başvurular arasından ilan edilen her kadro sayısının 4 (dört) katı kadar asıl ve 4 (dört) katı kadar yedek aday noter huzurunda çekilecek kura ile belirlenecektir. Kura tarihi, yeri, saati ve diğer bilgilendirme işlemleri Üniversitenin web sitesinin (www.hakkari.edu.tr) duyurular kısmında daha sonra ilan edilecektir.

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ. 

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi:

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi 10 (on) Güvenlik Görevlisi (Kadın/Erkek) ve 20 (yirmi) Beden İşçisi (Temizlik Hizmetleri) alımı yapacaktır.

Başvurular İŞKUR internet adresi (www.iskur.gov.tr) üzerinden 20 Kasım 2020 (saat 23:59) tarihine kadar online olarak veya Alanya İş Kurumu İlçe Müdürlüğü’ne şahsen olarak yapılacaktır.

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.